I erotické pomůcky mohou mít originální design.

Butterfly

ButterflyV poslední době patří mezi oblíbené vánoční dárky i nejrůznější erotické pomůcky. Takové dárky nevolí jenom partneři, kteří si chtějí zpříjemnit a ozvláštnit intimní chvíle, ale i kamarádi, kteří mají smysl pro recesi. V sexshopu tak nechybí ani erotické pomůcky právě z této kategorie, tedy spíše vtipné než opravdu určené pro postelové radovánky, jako jsou pánská tanga ve tvaru zvířátek nebo nafukovací pany.

Jednou z nejúspěšnějších a nejprodávanějších erotických pomůcek poslední doby je vibrátor We – Vibe, který se liší od jiných klasických vibrátorů nejenom na první pohled, ale i v nabízených funkcích. Také barvy vás mohou možná trochu překvapit. Co Třeba fialová nebo růžová? A vlastně proč ne.

Je rozdíl, pokud erotické pomůcky navrhují muži nebo ženy. Jak je vidět, i u hraček do ložnice je důležitý design. Anna Marešová získala za design nových erotických pomůcek prestižní ocenění. Je vidět, že i originální design a praktické využití lze úspěšně skloubit. A ohlasy na nové typy erotických pomůcek, nové materiály a jiný způsob myšlení byly veskrze pozitivní. Nějakou tu erotickou pomůcku totiž najdeme téměř v každé ložnici.

Samostatnou kategorii mezi lechtivými dárky tvoří svůdné prádýlko, krajkové kalhotky, které více odhalují než halí, dráždivé korzety, podvazkové pásy a průhledné župánky.

I když i česká společnost není ani zdaleka tak puritánská, jak tomu bylo ještě před dvaceti lety, ne každému je ale návštěva sexshopu příjemná, proto můžete pohodlně nakupovat v internetovém obchodě mujrobertek.cz. Veškeré zboží si tak můžete v klidu prohlédnout na počítači doma a pokud plánujete koupit nějaký ten lechtivý vánoční dárek, ještě určitě dorazí včas pod stromeček.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*