Vybíráte nový plot? Co třeba kovový?

kovovy plot gothick

Oplocení je důležitou součástí pozemku. Proto si dobře rozmyslete, co všechno by mělo splňovat. Podle čeho ho vybírat a jaká řešení jsou mezi lidmi oblíbená? Pojďme si na tyto otázky odpovědět.

Výběr plotu

kovovy plot gothickPodle materiálu rozlišujeme různá oplocení – dřevěná, živá, drátěná, plastová, betonová kamenná a kovová. Všechny možnosti mají své výhody a nevýhody a záleží na kritériích, která si stanovíte.

Ujasněte si je dříve, než se začnete probírat jednotlivými druhy. Plot by měl splňovat především svůj základní účel – oddělit pozemek, ale také by měl chránit před hlukem, prachem a nezvanými návštěvníky. I když…Téměř každý plot se dá překonat, a proto promyslete raději i další prvky zabezpečení vašeho majetku.

Oplocení by také mělo být trvanlivé. Určitě nechcete plot měnit každých několik let. A co jeho údržba? Jednotlivá řešení se v tomto ohledu liší. Realisticky zvažte, kolik času (ale i chuti) máte na věnování se případným opravám a další péči. Podle toho volte konkrétní produkt.

Nezapomínejme ani na dekorativní funkci plotu. Je dostatečně reprezentativní? Ladí s vaším domem, pozemkem i okolím? Nestačí vybírat podle vkusu. Bude-li působit jako pěst na oko, nezvolili jste správně.

V neposlední řadě přemýšlejte o tom, kolik chcete do plotu investovat. Rozpětí jednotlivých řešení je obrovské.

Rozhodli jste se pro kované ploty?

Pro své mnohé pozitivní vlastnosti jsou oblíbené kovové ploty. Jsou bezúdržbové, dlouho vydrží a mají nadčasový vzhled. Jejich designové možnosti jsou obrovské. Můžete si pořídit jednoduché oplocení, či skutečně skvostný „kousek“. Na výběr máte i z rozmanitých povrchových úprav.

Kované ploty, ale i kované brány vysoké kvality vám nabízí společnost KlaTan. Jde o přímého výrobce s mnoha zkušenostmi. Vybírejte z produktové nabídky, nebo si nechte zhotovit výrobek na míru. Čemu dáte přednost vy?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*