Swim Spa: Termální bazén s protiproudem

canadian-spa-international-swim-spa

Swim Spa ocení každý milovník plavání, koupání a relaxace. Tento unikátní termální bazén je dodáván v kombinaci s vířivkou a poskytuje tak nejen dostatek prostoru k plavání, ale i hydromasáž, která pomáhá efektivně bojovat s bolestmi zad, s nespavostí nebo psychickým napětím.

canadian-spa-international-swim-spa

Swim Spa je bazénem s protiproudem, který jak vrcholovým, tak rekreačním plavcům umožní plavat bez omezení, jak dlouho budou chtít. Voda v tomto bazénu je regulovatelná stejně jako ve vířivkách a provoz Swim Spa je možný po celý rok bez ohledu na počasí či roční období.

Příznivé účinky vířivky

Již jste jistě slyšeli o příznivých účincích vířivých van na lidské zdraví. I lékaři pobyt ve vířivce jen doporučují, ať už se jedná o bolesti zad, kloubů nebo problémy s nespavostí či neustálé psychické napětí. Vodní trysky ve vířivce jsou umístěny tak, aby do hloubky masírovaly a prohřívaly nejvíce namáhané svaly, a došlo tak k maximálnímu uvolnění. Mnoho modelů Swim Spa je kombinovaných s vířivkou a poskytuje proto tyto zmíněné benefity.

Bazén s protiproudem pro dokonalé plavání

Plavání je skvělým způsobem, jak si udržet kondici a nabrat svalovou hmotu. Při tomto sportu navíc nejsou namáhány klouby, což spousta lidí velmi ocení. Díky protiproudu vody je možné ve Swim Spa plavat prakticky do nekonečna.

Spa Studio s.r.o.

Chcete-li si pořídit Swim Spa a vířivky v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi, navštivte showroomy společnosti SPA Studio s.r.o., která zabývá prodejem kvalitních vířivek a Swim Spa již řadu let. Odborníci ze SPA Studia vám rádi pomohou s výběrem vhodného modelu, který bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům. Přijeďte si vybrat svůj termální bazén nebo vířivku v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi. Nechte se jednoduše hýčkat po celý rok.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*