Luxusní bydlení v Praze

usedlost Šafránka

usedlost ŠafránkaKaždý bydlí i chce bydlet jinak. Někdo miluje klid venkova, někdo dává přednost všemu, co nabízí velkoměsto. Jedno i druhé najdete i v Praze. Dalším důležitým faktorem při hledání nového bydlení na území hlavního města je i dopravní dostupnost a dojezdnost do zaměstnání.  Developerské projekty se snaží maximálně vyhovět náročným požadavkům svých klientů. Díky nové výstavbě bytových a rodinných domů, můžete najít bydlení za přijatelnou cenu, které splňuje všechny vaše požadavky. Společným jmenovatelem všech projektů je použití moderních materiálů i technologií tak, aby byly domy maximálně funkční, dobře architektonicky řešené a zapadly do stávající zástavby.

Pokud hledáte originální a komfortní bydlení v krásné lokalitě, která nabízí naprosté soukromí, nadchnou vás luxusní domy v podobě historické usedlosti Šafránka v Praze 6. Bydlení na Šafránce spojuje historii i moderní pohled na bydlení, které nabízí unikátní atmosféru, které bude novostavba jen těžko konkurovat. Ne každému totiž vyhovuje bydlení v mnohopodlažních bytových domech.

V usedlosti Šafránka najdete prostorné luxusní byty o dispozici 4+kk nebo 5+kk s více než 200 čtverečními metry obytného prostoru. Některé byty mají  vlastní krytá parkovací místa, dalších 18  parkovacích míst je k dispozici uvnitř komplexu. Posledními úpravami historické usedlosti Šafránka je zahrada a vjezd do objektu. Každá luxusní vila v komplexu má k dispozici nebytové prostory, které lze upravit ke komerčnímu využití.

Dalším plusem je napojení na dálniční síť, dostatek nákupních i zábavních center v okolí i možnosti sportovního vyžití, včetně golfové hřiště. Okolí Šafránky je malebné, v blízkosti se nachází v parky Bílá hora a Ladronka.

Více informací najdete na webu usedlost-safranka.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*