Vstupní dveře v neotřelém designu.

Stadler

StadlerČeho si nejdříve všimnete, když se podíváte na dům nebo přijdete k někomu poprvé na návštěvu? Pravděpodobně barvy fasády, možná střechy a určitě vstupních dveří.Tedy alespoň v případě, že se jedná o dveře zajímavé a výrazné. Vstupní dveře nejenom, že spoluutvářejí celkový dojem z nemovitosti, ale slouží jako bariéra proti násilnému vniknutí do objektu. Bezpečnostní dveře ale vůbec nemusí působit robustně a nevzhledně. Vchodové dveře Stadler splňují ty nejnáročnější požadavky kladené na bezpečnostní nároky. Společně s kvalitním zámkem se systémem jištění v několika bodech, případně ochranou proti vysazení dveří tvoří dobrou bariéru proti vloupání do domu.

Nejenom v novostavbách je kladen důraz na omezení tepelných ztrát a tím snížení nákladů na vytápění objektu. Proto i okna a dveře musí představovat dostatečnou bariéru prostupu tepla. Na rozdíl od jednoduchých běžných vstupních dveří obsahují vícevrstvé vchodové dveře Stadler dostatečnou tepelnou izolaci polyuretanové pěny.

Bezpečnost, tepelná a hluková izolace nejsou jedinými plusy dveří Stadler. To co vás na vstupních dveří modelové řady Exclusiv i Comfort upoutá na první pohled, je neotřelý design se zajímavými detaily. Krásné dveře nemusí být přece jen v odstínech bílé či hnědé. Barevné vchodové dveře jsou zajímavou dominantou každého objektu. Dřevo ale je a bude stále vyhledávaným nadčasovým materiálem, proto tvoří povrchovou vrstvu dveří dýha. Zajímavě vypadá i částečné prosklení skla. Bezpečnostní dvojsklo nijak nesnižuje bezpečnostní ani tepelně izolační charakteristiky vstupních dveří. Styl, barevné ladění, osazení kováním i prosklení lze přizpůsobit vkusu a požadavkům zákazníka.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*