Nanotechnologie se uplatnily i v impregraci obuvi.

nano impregnace

nano impregnaceNanotechnologie představují doslova revoluci v mnoha odvětvích. Své využití nalezly i ve vývoji unikátní impregnace pro textilní i koženou obuv. Hodí se pro boty z umělé i pravé kůže, ale i boty semišové či outdoorovou obuv s membránou.

Zcela revoluční nano impregnace bot zajistí nejenom dokonalou ochranu proti vlhkosti zvenčí, navíc umožní, aby pokožka nohou dýchala a nohy se méně potily. Běžné impregnace se vyrábějí na principu teflonu, silikonu, vosku případně oleje, nano impregnace nikoliv.

Ošetření nano impregnací je navíc trvanlivější a mnohem více odolné vůči otěru než běžné druhy impregnace obuvi. Produkt Nano Concept lze použít i pro impregnaci stanů, oděvů, čalounění a jiných produktů, u kterých je požadována vodoodpudivost.

Po použití nano impregnace se navíc zamezí snadnému špinění bot a vyblednutí barev. Impregnaci nevyužijete pouze pro trekové či sportovní boty. Ošetřit můžete například i dámské kozačky. Nejenom že nebudete mít mokré nohy například při chůzi v tajícím sněhu, navíc tím značně zvýšíte životnost bot. Impregnovat můžete i pracovní, vycházkovou i společenskou obuv.

Jednou z mnoha výhod přípravku NanoConcept je nulový zápach a odolnost. Impregnovaný materiál vydrží odpuzovat vodu i po cca deseti vyprání či čištění. Snese i sušení v sušičce. Ochranná vrstva odpuzující vodu není vidět, není mastná a zamezuje plesnivění.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*