Sháníte zboží v akci?

kupi.cz

kupi.czPo Vánocích nám většinou moc peněz na běžný chod rodiny nezbylo. Navíc nás čeká v novém roce pár nepříjemností, jako je třeba další zvýšení DPH, zdražení energií a většinou i pokles reálné hodnoty platu. Jíst ale musíme i po svátcích. Díky nákupu zboží v povánočních výprodejích a díky nákupu především potravin v akcích a slevách, můžeme ušetřit i několik stokorun měsíčně.

Nemusíte mít schránku přeplněnou letáky ani obcházet jednotlivé supermarkety a obchody v okolí. S nejlevnějším nákupem zboží, které potřebujete vám pomůže nový server Kupi.cz. Je to více než pouhá internetová stránka, kde se soustřeďují aktuální letáky a nabídky jednotlivých marketů. Nejenom že díky kupi.cz najdete zboží slevněné o 20 až 50 %, i více procent. Díky e-mailovému hlídači nepropásnete žádnou budoucí slevu zboží o které máte zájem.

Na webových stránkách Kupi.cz najdete aktuální akční letáky obchodů z potravinami. Zboží lze přehledně třídit podle kategorií jako jsou dietní potraviny, pití,  krmivo a potřaby pro psy a kočky, potřeby pro děti, kosmetiku, potřeby pro domácnost nebo léky a podobně. Nabídky lze řadit podle jejich výhodnosti. Na stránce lze fulltextově vyhledat produkt, který vás zajímá ze supermarketu, kde rádi nakupujete. Možná oceníte i hledání všech akčních produktů od vybrané značky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*