Pronájem malých bytů v Praze 10.

pronájem bytu

pronájem bytuMnoho především mladých lidí se stěhuje do hlavního města. Jejich hlavní motivace je jasná. Práce. Praha je známá nejnižší mírou nezaměstnanosti v rámci České republiky. A pro mladé lidi nepředstavuje stěhování jako pro většinu lidí, kteří zakotvili na jednom místě, mají zde rodinu, závazky a vlastní nemovitosti.

Ceny nemovitostí jsou naopak v hlavním městě výrazně vyšší než v jiných městech a regionech. Řešení problému s bydlením tak představuje pronájem. Většina lidí, dává přednost  pronájmu bytu v Praze, bez využití služeb realitní kanceláře, která si za zprostředkování pronájmu účtuje nemalé částky, častokrát i několikanásobek měsíčního pronájmu.

Největší zájem je o pronájem bytů menších velikostí, nejčastěji garsoniér či 1 + 1. Kromě ceny je důležitým kritériem pro výběr podnájmu lokalita, hlavně dobrá dostupnost do centra. Vybírat můžete z pronájmu několika částečně zařízených menších bytů v atraktivní lokalitě Zahradního města v Praze 10. Mezi vybavení bytů patří například praktická kuchyňská linka s elektrospotřebiči nebo vestavěné skříně. Byty jsou po rekonstrukci, čisté a útulné. Více informací a fotky jednotlivých volných bytů najdete na www.pzm.cz.

Výhodami,  které skýtá pronájem bytu bez realitky Praha, je rychlé jednání a přijatelná kauce 5000 Kč. Nájemní smlouva se podepisuje minimálně na jeden rok, nehrozí vám tedy, že po pár měsících si budete muset hledat nové bydlení. Jedná se tedy o ideální variantu bydlení pro jednotlivce či páry. Cena pronájmu včetně veškerých poplatků se pohybuje do 10 000 Kč. Výhodou je veškeré občanské vybavení v dosahu, dostatek zeleně v okolí a v neposlední řadě metro stanice Skalka, které se nachází cca 5 minut chůze od domu. Využít můžete i možnost připojení k UPC internetu. Ubytování Praha 10, přesněji Penzion zahradní město, nabízí i krátkodobé ubytování pro studenty, turisty či dělníky, za bezkonkurenční cenu již od sto korun za noc.

1 Comment

  1. Já osobně jsem přes realitku sehnala pronájem bytu už dva krát a zatím jsem neměla s ničím problém. Osobně mě to přišlo jednodušší a bezpečnější než na vlastní pěst. Realitní kanceláře jsou ale různé, tak je třeba si vybrat nějakou ověřenou.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*