Univerzálně využitelné traktory

travní traktor Honda

travní traktor HondaPodzimní práce jsou v plném proudu. Připravit menší zahrádku na zimu lze i bez jakékoliv mechanizace. Pokud ale máte větší zahradu, je zahradní technika velmi užitečným pomocníkem. Kvalitním pomocníci ušetří spoustu času i práce. Zbude tedy více času  užívat si, a odpočívat na zahradě. Na podzim, stejně tak jako na jaře, je dobré provzdušnit kořínky a odstranit plevel a mech z trávníku. Díky bohatému sortimentu příslušenství je opravdu univerzálně použitelným pomocníkem zahradní traktor. Využijete ho všude tam, kde zahradní motorová sekačka již nestačí. Kvalitní travní traktory najdou své uplatnění na mnoho druhů práce, v průběhu celého roku třeba i pro přípravu půdy pro pěstování brambor, kořenové a další zeleniny nebo úklid sněhu. Mezi příslušenství totiž patří třeba zametací kartáč, sněhová radlice, drtič zahradního odpadu, vlečný vertikulátor, přední a zadní závěs nebo vozík, díky kterému můžete dojet na louku, nasadit sekačku na vysokou trávu, posekat a naložit trávu na vozík nebo můžete zvolit funkci mulčování.

Při výběru traktoru je důležité zajímat se o záruční i pozáruční servis i dostupnost servisních středisek. Dobrý obchod většinou nabízí i originální náhradní díly a dovoz, sestavení a zprovoznění vybraného modelu.  Stejně důležitá je i jednoduchá obsluha stroje. Vyzkoušejte si řazení rychlosti i rozjezd stroje.

Představujeme traktory Honda

Mezi kvalitní stroje patří travní traktory Honda. Můžete si vybrat mezi travními traktory modelové řady Standard a Premium. Základní řada traktorů má záběr od 92 do 102 cm a dva sekací nože. Prémiové modely mají záběr od 102 do 122 a velikost sběrného koše až 360 litrů.

Mezi přednosti traktorů Honda patří snadná obsluha, jednoduchá manipulace, tichý provoz, vysoký kroutící moment, dlouhá životnost, vysoká odolnost, nízká spotřeba paliva, jednoduché startování, dostatečné bezpečnostní prvky a také šetrnost k životnímu prostředí. Jednotlivé modely mohou mít 6 stupňovou mechanickou převodovku nebo hydrostatický pojezd. O dostatečný výkon se starají vzduchem chlazené 4-taktní dvouválcové motory s rozvodem OHC nebo OHV. Snadné elektrické vyklápění koše prémiových modelů, pohodlný a nastavitelný pracovní prostor, automatické zapínaní světel či dokonalý sběr trávy bez ucpávání výfukového kanálu až do úplného naplnění koše jsou jen pomyslnými třešničkami na dortu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*