Fotopasti zachytí zvířata i zloděje

fotopasti

fotopastiHistorie fotopastí není nijak dlouhá. Přesto od jednoduchých fotoaparátů, jejichž spout byla ovládána na dálku pomocí drátů, ušly fotopasti dlouhou cestu. Dnešní sofistikované fotopasti s automatickým spouštěcím mechanizmem, které hlásí pohyb, pomáhají v práci nejenom přírodovědcům, ale i myslivcům nebo zemědělcům. Stejně tak jako zemědělci, kteří chrání pomocí těchto důmyslných automatizovaných fotoaparátů svou úrodu, lze chránit i jiný majetek. Fotopasti totiž zaznamenají pohyb neoprávněných osob stejně tak, jako pohyb plachých či nočních zvířat. Podobné systémy používá i policie nebo celní úřad.

I když jsou k dispozici různé modely fotopastí lišících se mimo jiné rozlišením obrazu, osazením pohybových čidel, výdrží baterie a softwarem, vždy je přítomnost zvířete, respektive pohyb, automaticky indikován pohybovým či infračerveným senzorem.

Pokud sháníte kvalitní fotopast, nechte si poradit od zkušeného prodejce fotografických pastí, firmy Bunaty s.r.o. V jejím sortimentu nechybí ověřené fotopasti firmy Acorn a ScoutGuard. Odborníci z Bunaty s.r.o. vám ochotně poradí s výběrem optimálního modelu fotopasti i jejím použitím. V Bunaty s.r.o. si hlídají kvalitu prodávaných fotopastí, jejich konkurenční výhodou je například výrobcem nainstalovaný  český software včetně přehledného menu v českém jazyce.

Kvalitní dražší modely fotopastí jako jsou například modely  Ltl Acorn 5210MG, Ltl Acorn 5310MC nebo fotopast Ltl Acorn 6210MG umožňují díky tmavým LED diodám zcela neviditelné noční snímání. Dražší modely se vyznačují i opravdu rychlou spouští, dostatečně velkou paměťovou kartou a jejich postranní čidla snímají úhel až 100°. Mezi další užitečné funkce sofistikovanějších modelů patří GMS brána pro odesílání fotografií do mobilního telefonu nebo počítače. Některé modely umožňují souběžné pořizování fotografií i krátké ozvučené video nahrávky v dobré kvalitě. V některých případech je plusem i i laserový zaměřovač sledované oblasti či bezdrátový dálkový ovladač.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*