Pozvánka na festival interiérového designu

pozvánka na Festival interiérového designu

pozvánka na Festival interiérového designuTaké oceníte stylový interiér, který má šmrnc a atmosféru? Zajímáte se o kvalitní a módní interiérový design? Chtěli byste mít krásnou, kvalitní a vysoce funkční kuchyni nebo zajímavě řešený obývací pokoj, kde je optimálně využita každá nika? Pak vám nesmí uniknout právě probíhající Festival interiérového designu, který probíhá až do 19. října v Praze.

Během návštěvy festivalu interiérového designu probíhajícího v Sykora Home Praha, budete mít jedinečnou příležitost prohlédnout si kvalitní a jedinečný nábytek, audio a video techniku, řešení pro inteligentní řízení domu a luxusní prvky interiérů světové kvality, to vše soustředěné na jednom místě. Během akce mají návštěvníci možnost získat řadu zajímavých výhod, slev a dárků k nákupu. Zákazníci mohou využít třeba výrazné třiceti procentní slevy na designová křesla od italské firmy Désirée, které nabízí Studio Jespen, nebo patnácti procentní slevu na kuchyňský nábytek od předního výrobce kuchyní, firmy Sykora.

Je opravdu z čeho vybírat. Veletrh je zastoupený prestižními firmami, které v rámci veletrhu představí novinky a trendy pro nadcházející sezónu. Inspirujte se a ozvláštněte si interiér nějakým zajímavým kouskem, který se stane dominantou místnosti. Několik příkladů za všechny. Vidět a vyzkoušet můžete třeba luxusní kožené sedací soupravy Max Divany nebo designový nábytek Rolf Benz. I když nábytek utváří každý interiér, určitě se neobejdete ani bez vhodných bytových doplňků, jako jsou designové koberce, tapety, osvětlení či bytový textil.

Využijte možnosti nechat si poradit s vybavením svého interiéru, nechte si vyprojektovat návrh, inspirujte se, nechte si pomoci s výběrem materiálu, laděním barev, umístěním nábytku či techniky. V rámci doprovodného programu mohou návštěvníci využít možnosti slavnostního občerstvení nebo navštívit vinotéku či privátní kinosál.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*