Tchibo je více než káva.

Tchibo

TchiboPokud si nedovedete den představit bez šálku lahodné kávy, pravděpodobně znáte značku Tchibo. Tchibo je známé pro své chutné italské espreso i jemnou rozpustnou kávu. Pokud dáváte přednost capuchinu s bohatou krémovou pěnou, kávě Latte nebo jiné kávové specialitě, můžete si jednoduše připravovat tyto nápoje doma díky přístroji Caffisimo. Díky připraveným kapslím zvládne přípravu strakaté kávy opravdu každý. Cafissimo systém ozdobí každou kuchyni, vyrábí se totiž v originálních barevných provedeních jako je fialová, tyrkysová nebo například v designu zebra.

Nabídka produktů značky Tchibo je ale mnohem širší, od spodního prádla, plavek, obuvi pro děti i dospělé, přes doplňky do domácnosti jako jsou hodiny, nádobí a kuchyňské náčiní, přehozy na postel, polštářky, nábytek, až po sportovní potřeby.

Aktuální nabídka Tchibo zahrnuje zlevněné a akční zboží. Pro opravdu výhodný nákup produktů Tchibo si můžete vybrat z nabídky mnoha produktů z kategorií oblečení pro dámy, pány i děti, sport a hobby nebo dům a zahrada. V kuchyni oceníte třeba veselý barevný vaflovač, který vytvoří chutnou snídani ve tvaru srdíček. Výprodej Tchibo zahrnuje celou řadu produktů. Nejedná se pouze o sezónní výprodej letního oblečení, i když to  katalog Tchibo také samozřejmě nabízí. Za zlomek původní ceny si můžete koupit dokonce domácí elektrospotřebiče jako je například profesionální zmrzlinovač nebo unikátní kompaktní stolní myčku nádobí nebo odsavač par a mnoho dalšího.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*