Garážová vrata pro každý stavební otvor.

garáž

garážAuto je v dnešní době pro mnoho lidí doslova životní nutností. Žádný majitel osobního auta nevidí rád, že jeho vůz trpí na dešti, mrazu a prudkém slunci. Proto se při stavbě většiny nových rodinných domů automaticky počítá s jedním, případně dvěma garážovými stáními. Vybrat optimální garážová vrata za přijatelnou cenu není jednoduché. Jako u každého zboží se ale nedoporučuje nákup té nejlevnější možné varianty. Jedná se o dlouhodobou investici, proto je kladen důraz na kvalitu použitých materiálu i technologické zpracování.

Možná nevíte, že za nákupem kvalitních garážových vrat se není třeba vydávat nijak daleko. Velmi kvalitní garážová vrata několika typů se vyrábí i v České republice. Sekční garážová vrata DoorHan jsou vysoce funkční, a vyrábí se v mnoha povrchových úpravách tak, aby dobře korespondovala s okolní zástavbou.  Garážová vrata DoorHan se vyrábějí na moderní automatické výrobní lince. Nejedná se o sériovou výrobu. Každá vrata jsou přesně přizpůsobena požadavkům zákazníka. Vezmete-li v úvahu tuto skutečnost, rychlost dodání a kvalitu zpracování vrat, překvapí vás poměrně nízká pořizovací cena vrat DoorHan. Lze vyrobit i vrata pro stavební otvory nestandardních rozměrů. Zvolit si můžete také typ otvírání vrat. Vybírat můžete ze šesti základních barevných odstínů a sedmi dekorů dřeva. Službou zákazníkům je i záruční a pozáruční servis. s Zvolit lze ruční ovládání vrat nebo automatické ovládání s motorem. Elektronické ovládání mimo zvýšení pohodlí při používání navíc zvýší bezpečnost vrat, protože v případě překážky v dráze vrata bezpečně je zastaví.

Garážová vrata RSD 1

Garážová vrata typu RD1 se hodí pro otvory široké maximálně 3 m. Jejich hlavní výhodou je dobrá tepelná izolace, kterou oceníte především pokup garáž přiléhá na obytnou vytápěnou část domu nebo pokud garáž používáte jako dílnu či k uskladnění ovoce, zeleniny a jiných potravin. Tepelné ztráty minimalizuje  40 mm tlustý izolační panel a obvodové dvojité těsnění. Garážová vrata splňují nejpřísnější bezpečnostní požadavky, jsou snadno ovladatelná a mají vysokou životnost. Výhodou v omezených prostorech je i malý potřebný prostor nadpraží.

Garážová vrata RSD 2

Garážová vrata řady RSD 2  lze instalovat do otvorů širokých až 6 m. Jedná se vysoce funkční o odolná vrata masivní konstrukce, charakteristická velmi nízkou poruchovostí a opotřebením. Vybrat si můžete z  10 různých druhů kování drah, vhodných například pro nízké nebo naopak vysoké nadpraží, případně speciálně vyvinuté pro šikmé nadpraží. Vyvážení v každé poloze zaručují kvalitní torzní pružiny s vysokou životností.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*