Stylové, zajímavé osvětlení pro každý interiér.

osvětlení

osvětleníI osvětlení interiéru prochází vývojem a řídí se módními trendy. To, co bylo před několika desítkami let považována za standard, je v dnešní době naprosto nedostačující. Ve velké místnosti si již většinou nevystačíte s jedním centrálním osvětlením. Svítidla se vyrábí z nejrůznějších materiálů a měla by korespondovat s ostatním vybavením bytu či domu. Zvýšily se i nároky na osvětlení kuchyňské linky a pracovních koutů.

Stále častěji se využívají výkonná LED svítidla, která jsou charakteristická nízkou spotřebou elektrické energie a mají dlouhou životnost v porovnání s klasickými žárovkami i bodovými světly.

Moderní svítidla se vyrábí z ušlechtilých materiálů, jako je nerez ocel, hliník, Corian, čiré a mléčné sklo. Pokud chcete originální designové a zajímavě řešené osvětlení pro interiér nebo vaší zahradu či terasu, můžete si vybrat nebo jen načerpat inspiraci v showroomu společnosti Delta Light v Praze 4 – Nuslích.  Nejenom, že si můžete vybrat optimální svítidlo pro obývací pokoj, pracovnu či kuchyni, navíc vám technici mohou pomoci se samotným návrhem ideálního světla pro daný prostor. Výběr je opravdu bohatý a čítá cca 2500 u kterých je kladen důraz na precizní zpracování. Je jen na vás, zda dáte přednost klasice, moderním světlům minimalistického vzhledu nebo unikátním tvarově výrazným svítidlům, které tvoří dominantu především jednoduchých interiérů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*