Elegantní a originální řešení koupelny i kuchyně.

obklady a dlažba

obklady a dlažbaKuchyně, kde je radost připravovat i servírovat jídlo, prostorná, funkční a vhodně řešená, sladěná se zbytkem interiéru a s krásnými doplňky. Takovou kuchyni by chtěl každý, i když detailní představy se hodně liší. Pokud využijete služby profesionálů, kteří se věnují realizaci kuchyní nebo se inspirujete již realizovanými kuchyněmi, můžete mít i vy krásnou a plně funkční kuchyni i pokud máte poměrně omezené prostory.

Kuchyně nemusí mít nutně moderní hladký a lesklý vzhled. Pokud chcete mít originální kuchyni, můžete zvolit obklady a dlažbu některého z italských výrobců, kteří jsou neprávem v České republice trochu opomíjení. Milovníci klasiky ocení obklady Cir v rustikálním stylu. Možná vás osloví i Eco, s replikami renesančního stylu známého z řady zámečků a panských domů.

Další místností, kde lze skvěle uplatnit módní trendy a barevné cítění je koupelna. I zde jde samozřejmě v první řadě o funkčnost, ale výběrem vhodné dlažby, obkladů, sanitární techniky, nábytku a doplňků, uděláte z koupelny příjemný prostor.

Nabídka produktů pro nově budované i rekonstruované koupelny a kuchyně je opravdu široká. Protože kuchyň i koupelnu budete pravděpodobně v nezměněné podobě používat mnoho let, zamyslete se při její realizaci nad uspořádáním, materiály i barvami, a vyhněte se nejlevnějším obkladům a vybavení. Vybírat můžete z nepřeberného množství keramických obkladů a dlažeb glazovaných i neglazovaných,  skleněných a keramických mozaiek,  baterií a dalšího vybavení od renomovaných výrobců zaručujících kvalitu a dlouhou životnost zboží.

Firma Karabel nabízí široký sortiment zahrnující obklady a dlažby rozmanitých velikostí a formátů do velikosti 120×60 cm. Karabel je specialista na keramické obklady a dlažby předních italských výrobců jako jsou Casalgrande Padana, Supergres, Magica, Fincibec, Cir, Serenissima, Refin, Ariostea, Ceramicalcora, Veneto, Labicer, Keramoteca, Keope, Cedir, Coem, Bisazza, Sant ’Agostino, Capri, Caesar, Alfalux, Dado, Antica ceramica rubiera, Eco, Vogue, Gabianelli, Faetano, Del Conca, Armonie by Arte Casa, Lord, Tiffany, Mariella Burani, Polis, Imola, Arkim, ABK, Marca Corona, Cottodomus, Domus Linea, Ragno, Laria Klinker, Manifattura Emiliana a Sintesi. V sortimentu ale nechybí obklady a venkovní i interiérové dlažby českých nebo například anglických výrobců, sanita, chemie a další vybavení pro koupelny. Pokud chcete profesionálně navrženou a zařízenou koupelnu, můžete si ji nechat zrealizovat od A až po Z.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*