Ideální relax v bublinkách.

vířivky Alex

vířivky AlexJedním ze způsobů jak ideálně uvolnit celé tělo i mysl, je pobyt ve vířivé vaně či bazénku. Jedná se o více než relax. Příjemná masáž vhodné intenzity uleví bolavým zádům, namoženým svalům nohou i paží. Ve vířivce na vás zároveň působí  tlak, nadnášení a tření. Ve vířivce se téměř nepohybujeme, proto by teplota vody vždy měla být vyšší než v plaveckém bazénu. Teplota vody by měla odpovídat vnitřní teplotě lidského těla. V příjemně teplé vodě se výborně relaxuje, dochází k rozšíření cév. Ve vodě prosycené bublinkami se zmírňuje tlak na svaly a nijak se nezatěžují klouby.

Pro to, abyste si pravidelně užívaly příjemného odpočinku a masáže není nutné jezdit do lázní na relaxační a wellness pobyty. Existují i domácí interiérové nebo venkovní vířivky pro domácí použití. Vířivky Alexa SPA, to jsou kvalitní masážní bazénky a vany. Můžete zvolit vhodnou velikost a tvar. Maximální pohodlí zaručují tvarované opěrky hlavy. Charakteristickým znakem vířivek Alexa je obráceně formovaná podpěrka krku s tryskami stříkajícími dolů na krk a ramena. Oblast krku a šíje je nejčastějším místem bolestí způsobených především sedavým zaměstnáním a prací s počítačem.

Pro dokonalou masáž celých unavených nohou a chodidel má vířivka velké samostatné čerpadlo.Jako doplněk pro dokonalou masáž můžete zvolit i pohodlná lehátka, tvarovaná sedátka nebo terapeutická sedátka. Můžete si zvolit optimální, vám vyhovující počet a nastavení trysek. Vířivé bazénky mají většinu trysek nastavitelných ovladačem. Lze si tak zvolit různé druhy masáže, od intenzivní masáže celého těla po jemnou masáž  pro uvolnění oblasti krční páteře. Tělo potřebuje občas vypnout a relaxaci je účinnou formou k omezení bolestí nejenom pohybového aparátu. V domácím prostředí se navíc člověk lépe uvolní a užije si masáž, než při návštěvě veřejných prostor. Kvalitní domácí vířivky používají minimum chemie pro dezinfekci vody, důležitá je naprosto přírodní filtrace pískem, případně desinfekce ozónem. Ozón ničí velmi účinně a bezpečně zárodky všech bakterií.

Doplňkovým vybavením vířivek je volitelné LED osvětlení v různých barvách. Lze samostatně osvětlit opěradlo krku i jiná místa vířivky, vodopád atd. Dalším volitelným vybavením je výkonný výsuvný dobře ovladatelný televizní systém.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*