Stylové vířivky využijete i na jaře

vířivka Softub

vířivka SoftubI jarní únavě lze předejít nebo se jí účinně zbavit. Důležité je nepřepínat se, a hlavně umět relaxovat. Nemusíte nutně jezdit do lázní, existují i možnosti domácí relaxace. Jednou z nich je domácí venkovní vířivka, která se v posledních letech stala finančně dostupnější. Odpočinout si, prohřát ztuhlé svaly a nechat odplavit každodenní stres tisíci bublinkami lze venku na zahradě i na terase. Místo, které máme k dispozici, je jedním z parametrů, který hraje roli při výběru vířivky.

Venkovní vířivka je alternativou k bazénu, a najde své uplatnění i tam, kde by bazén překážel nebo se nevešel. Na výběr jsou desítky typů vířivek, lišících se v mnoha směrech, třeba tvaru, velikostech, použitém materiálu nebo příslušenství, a v neposlední řadě i energetickou náročností provozu či hlučností. Mezi doplňkové funkce vířivky patří třeba LED osvětlení nebo řízení intenzity masáží v konkrétních místech vířivky. Další možností je zvolit vytvarovanou vířivku nebo vířivku jednoduchého tvaru.

Pokud hledáte lehkou vířivku, kterou lze v případě potřeby přemístit, podívejte se na americké vířivky Softub, které vynikají měkkou pohodlnou konstrukcí z Polybondpěny a opravdu tichým provozem. Vířivky Softub si můžete na vlastní oči prohlédnout v Showroomu Softub Spa v Praze Štěrboholích.

Asi nejvíce vyhledávanou vířivkou pro domácí použití, je vířivka střední velikosti, tedy vířivka pro dvě až čtyři osoby. Vířivka Softub Legend 220 má vnější průměr 180 cm a vnitřní průměr 152 cm. Je osazena pěti tryskami a barevným osvětlením Color LED. Její výhodou je kromě krásného designu i nízká hmotnost, která umožňuje umístění vířivky na většině teras a balkónů. Pokud chcete, aby vířivka působila luxusněji, můžete zvolit poly-ratanové nebo dřevěné obložení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*