BRANDNOOZ BOX KVĚTEN 2017

brandnooz kveten

Léto už klepe na dveře, teploty postupně rostou a sluneční paprsky nám příjemně projasňují den za dnem. Radost udělal i nejčerstvější Brandnoox box, v němž navíc tentokrát nechybělo pár sezónních produktů.

brandnooz kveten

Ahmad Tea Cold Brew – známka 1

Po všech stránkách nejlepší produkt v boxu. S ledovými čaji se poslední dobou na trhu roztrhl pytel, málokteré z nich jsou ale opravdu chutné. O to pozitivněji mě právě tento překvapil. Stačí zalít studenou vodou, nechat chvilku louhovat – a je hotovo! Dle preferencí lze dochutit sirupem, citronovou šťávou nebo třeba čerstvým ovocem. Ve všech případech každopádně tento ledový čaj příjemně osvěží a zachutná.

brandnooz kveten

Smarty Myslivecký a rybářský jablko/citron – známka 2

Originální nápoj s příchutí ovoce a chmelu, který ovšem nemusím, takže mě osobně si výrobek nezískal. Přesto věřím, že své fanoušky si najde, obzvlášť mezi milovníky piva. Je příjemně osvěžující a při pročítání složení nemusejí konzumentům vstávat vlasy hrůzou na hlavě.

NESTLÉ FITNESS Cereálie Chcolate – známka 2-

K podobným produktům mám celkem averzi, tváří se totiž jako zdravé, přičemž část společnosti je za takové stále ještě považuje. Konkrétně tyto cereálie obsahují rovných 20 % cukru, což na „zdravou snídani“ určitě není málo. Chuťově jim nicméně nemám co vytknout, jsou moc dobré, křupavé a čokoláda je příjemně oživuje.

brandnooz kveten

NESCAFÉ Classic – známka 3

Z mého pohledu standardní, průměrná rozpustná káva. Nezaznamenala jsem při ochutnávání žádnou výjimečnou chuť. Přestože podobným kávám doma neholdujeme, určitě se přes léto neztratí při přípravě ledové kávy se zmrzlinou.

Dr.Oetker Ovesná kaše Rakytník – známka 3-

Další rádoby zdravý produkt, tento obsahuje na 100 gramů dokonce 22 gramů cukru. Chuťově byla kaše převážně v pořádku, nicméně k snídani dám raději přednost domácí müsli směsi nebo ovesné kaši. Dokážu si ji ale celkem představit jako alternativu například při cestování, i když je cena podle mě příliš vysoká.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*