Připravte svou komunální techniku na zimu

Multicar

MulticarJednoho jevu, který nastal po roce 89 jste si možná také všimli. Města jsou hezčí a čistší, centra měst opravená a útulnější než tomu bývalo dříve. Mnoho míst zdobí květinová výzdoba. O čistotu, pořádek a bezpečnost měst je samozřejmě nutné pravidelně pečovat. S nadcházejícím chladným počasím se firmy, které se starají o pořádek a čistotu městských částí, musí připravit na zimní sezónu. To znamená, především na úklid sněhu ve veřejných prostorech, na chodnících i náměstích.

Neodmyslitelným pomocníkem jsou mnohostranně využitelná komunální vozidla Multicar. Díky mnoha použitelným nástavbám, slouží komunální vozidla v zimě k odklizení sněhu a posypu solí nebo drobným štěrkem, na jaře pak k odstranění přebytečných posypových kamínků z chodníků a silnic, a na podzim k úklidu spadaného listí.

Mezi výhody těchto užitečných pomocníků patří snadné ovládání, poměrně nízké provozní náklady, a již zmíněná univerzálnost použití daná nabídkou různých nástaveb, jako jsou radlice, vysavače s výkonným motorem a dostatečně dlouhým sacím potrubím, dále pak nástavby silniční zametač s přimetacím kartáčem či zkrápěcím zařízením, vodní cisterna a sací cisterna

Pro komunální vozidla i jejich součásti je nutná pravidelná údržba. Pokud vaše stroje potřebují prohlídku, diagnostiku či servis obraťte se na specializovanou firmu Multicar Morava a autorizovaný servis MINAM servis . Využijte kvalitní servisní tým, či služby prodeje nových či použitých vozidel a náhradních dílů Multicar pro vozidla modelů M31, M27, M30 FUMO, M26, M25, HAKO Citymester nebo TREMO. Doplňkovou službou jsou STK a EMISE komunálních vozidel Multicar či využití odtahu nepojízdného komunálního vozidla.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*