Vybíráme ložní povlečení

povlečení

povlečeníUž jste byli na dovolené ve Španělsku, Itálii nebo jinde v jižních krajích? A spalo se vám tam pohodlně? Možná to bylo trochu nezvyklé, protože v našich zeměpisných šířkách se nepřikrýváme pouze dekou s prostěradlem. Během dlouhých zimních měsíců je mnohem pohodlnější přikrývat se teplejší  prošívanou dekou nebo peřinou. A k tomu samozřejmě hezké hřejivé povlečení. Díky svým vlastnostem, dobré savosti a odolnosti, bývá povlečení vyrobeno nejčastěji z čisté bavlny. Aby bylo povlečení opravdu příjemné na dotek, měli bychom volit kvalitní bavlnu s dostatečnou hustotou. Zvolit můžete výrazné, nebo decentní povlečení, které bude ladit s doplňky a výmalbou. Pokud se budete držet jednotných barevných odstínů, efekt bude dokonalý!

V dnešním článku si přestavíme sortiment internetového obchodu Domácí pohoda.cz.  V sortimentu najdete mnoho dekorů povlečení pro dospělé v standardních velikostech i s prodlouženou délkou i povlečení pro děti, včetně povlečení do dětských postýlek. Krásné povlečení sluší každé ložnici.

Kromě bavlněného  máte samozřejmě na výběr ložní povlečení flanelové a krepové povlečení nebo povlečení z mikrovlákna a povlečení saténové, které během letních měsíců, příjemně chladí. Velmi oblíbený je i lehký a na dotek příjemný bavlněný satén,  který neklouže ani nestudí.

Děti určitě ocení povlečení se svými oblíbenými postavami z filmů a pohádek, které zpříjemní usínání v každém pokojíčku. Ať už má vaše dítě rádo Disney princezny, Krtečka, Spidermana, Mickey Mouse, Hello Kitty, Medvídka Pú, maxipsa Fíka nebo třeba Cars, v obchodě domacipohoda.cz, si určitě vyberete. Stránky jsou přehledné, sortiment je rozdělen do kategorií, objednání je snadné a dodání zboží rychlé.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*