Střešní krytiny jsou dnes přesné, krásné a vydrží

stresni krytiny

stresni krytinyPokud stavíte, jistě uvažujete nad vhodnou střešní krytinou. Čas od času je ale potřeba i rekonstrukce a výměna střechy. Nejde o jednoduchou ani levnou záležitost, protože střecha je korunou obydlí a musí být udělána opravdu kvalitně. Na koho se ale obrátit, aby vám pomohl s výběrem kvalitních materiálů i řemeslníků? Na našem trhu je k sehnání spousta druhů střešní krytiny, proto je velmi důležité vybrat tu správnou.

My jsme se obrátili na odborníky na slovo vzaté ze společnosti Mediterran Slovakia s.r.o., která působí na našem i evropském trhu již několik let. Nabízí různé tvarové i barevné kategorie střešních tašek, takže si vybere opravdu každý.

Střešní krytina Standard, Coppo, Danubia, Rundo a Zenit je vyráběna z speciálními technologiemi z betonu. Jedná se o natahování a protlačování betonové směsi, což zaručuje zhutnění betonu. Tašky mají díky tomu neuvěřitelnou odolnost, zvýšenou pevnost, nenasekávají a jsou mrazuvzdorné. Tyto technologie také zaručují naprostou velikostní přesnost, což ocení zejména řemeslníci. Kvalita střešní krytiny splňuje technické normy STN EN 490. Na všechny výrobky je poskytována třicetiletá záruka.

1 Comment

  1. Dobrý den, na kolik taková střecha příjde oproti ostatním krytinám? Předem díky za odpověď. Kamil Císař, Prosek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*