Luxusní byty v historické usedlosti Šafránka.

Šafránka

ŠafránkaJaké jsou vaše představy o bydlení snů? Každý ocení dostatečný prostor, pohodlí, klid. Atmosféru místa penězi vyjádřit nelze. Jinou atmosféru má novotou dýchající byt v centru velkoměsta, jinou dům v klidné a tiché lokalitě stranou hlavních silnic. Obě varianty bydlení lze při troše snahy najít i v Praze. Luxusní byty Praha ale nenajdeme pouze v novostavbách.

Historická usedlost Šafránka plně respektuje požadavky náročného klienta při zachování magické atmosféry místa. Po citlivé rekonstrukci luxusní domy moderní bydlení v atraktivní lokalitě Prahy 6.

Výhodou bydlení v historické usedlosti Šafránka je soukromí a originalita.  Ne každý totiž upřednostňuje klasiku v podobě moderních mnohopodlažních bytových domů, byť dobře architektonicky řešených.

V usedlosti Šafránka je k dispozici posledních několik prostorných nadstandardních bytů s dech beroucími výhledy na Motolské údolí. Jedná se o luxusní nové byty Praha, s více než 200 metry čtverečními obytné plochy a dispozicí 5+kk. Některé byty mají prostornou terasu. Bylo mysleno i na možnost parkování. K dispozici jsou i komerční prostory, které mohou sloužit jako obchody či kanceláře. Dopravní dostupnost místa je více než dobrá, do centra se dostanete autem za 10 minut, oceníte i  napojení na městský okruh.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*