Ušetřete díky změně dodavatele plynu-je to jednoduché!

změna dodavatele plynu

Dneska zadarmo neseženete vůbec nic, ale proč nešetřit tam, kde je to možné? Asi se shodneme na tom, že náklady na bydlení patří mezi nejvyšší položky v rodinném rozpočtu. To stejné platí i pro firmy a podnikatele, kteří za nájmy a energie utratí nemalé částky.

změna dodavatele plynuAsi nejsme najivní natolik, že bychom očekávali zlevnění potravin nebo dokonce energií. Právě na nich ale můžete jednoduše ušetřit díky nezávislým webům

Zde naleznete všechny základní dodavatele a distributory plynu. Přečtete si vše o jejich podmínkách a jednoduše, během několika kliknutí získáte porovnání ceny plynu. Stránky nabízejí jednoduchý formulář, kde zadáte potřebné parametry. Systém vám pak spočítá, jaká společnost je pro vás nejvýhodnější. Tím ale služby nekončí. Na webech totiž najdete i veškeré informace potřebné ke změně dodavatele plynu, formulář výpovědi smluv u stávajícího distributora a smlouvu novou.

Průměrná rodina, která plyn používá na vytápění i vaření, utratí ročně za plyn desítky tisíc korun. Ušetřit ale můžete až 100 Kč z každé vynaložené tisícovky a to už se za několik minut vašeho času jistě vyplatí. A že vše zvládnete během několika minut? ANO! Nemusíte totiž na Internetu vyhledávat ceníky jednotlivých společností na jejich oficiálních stránkách-vše naleznete na jednom místě. Porovnání cen plynu nebylo nikdy tak jednoduché.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*