U motorových pil a křovinořezů vsaďte na kvalitu

pila Stihl

Postarat se o zahradu může být docela těžká práce. Zvláště v případě, že jsme péči během posledních let zanedbali nebo třeba v případě, že jsme koupili starou neudržovanou zahradu se vzrostlými stromy. Další těžká práce čeká během léta a podzimu na všechny ty, kteří topí dřevem. Se správným nářadím vás ale práce nebude stát víc času ani námahy energie, než je opravdu nutné.

Při kácení stromů, prořezávce vzrostlých stromů, přípravě dřeva na topení ani při mnoha lesnických pracích se neobejdete bez kvalitní motorové pily, která padne přesně do ruky a výborně si poradí s mokrým i čerstvým dřevem. Motorová pila vám ušetří hodně námahy a mozolů, kterým byste se při práci s ručními pilami nevyhnuli. Po zaškolení a s trochou cviku zvládne přípravu topného dřeva či prosvětlíte koruny starého stromu každý.

pila StihlPokud před začátkem topné sezóny přemýšlíte o nákupu motorové pily, vybírejte pouze mezi kvalitními výrobky. No name pily a další nářadí a stroje z hoby marketů nebo dokonce supermarketů jim svou kvalitou zpracování, motory ani výkonem nemohou konkurovat. Renomovaní výrobci, jako je například STIHL nabízejí produkty v kategoriích hobby, farmářské i profesionální. Pokud potřebujete motorovou pilu pro práci kolem domu a na zahradě, budou vám stačit méně výkonné levnější modely. Na výběr jsou nejenom modely s benzínovými modely, ale i pily elektrické.

Aku motorová pila pro dům, dílnu i zahradu

Mezi jednu z novinek patří i akumulátorové pily STIHL ve třídě 36 V. I přesto, že se jedná o aku pilu, nabízí poměrně vysoký výkon. Její hlavní předností je pracovní komfort a možnost využití pro řezání v uzavřených prostorech. Pro řezání palivového dříví do průměru 20 cm a práce na zahradě je výborným a naprosto dostačujícím pomocníkem. Výrobky Stihl se mohou pochlubit řadou inovativních řešení. Aku motorová pila Stihl má 30 cm lištu a nový speciální pilový řetěz 1/4″-PM3 s nízkými vibracemi a malými zpětnými rázy, velmi vhodný pro lehké a kompaktní motorové pily. Doba řezání i délka nabíjení závisí na typu použitého lithium-iontového akumulátoru.

Kde nakoupit

Pokud jste z Prahy a okolí, kvalitní motorové pily a křovinořezy Stihl určené pro profesionály či zahrádkáře, kutily a chalupáře seženete ve specializovaném obchodě rodinné firmy Zdeněk Wambera – Wampi. Protože nákup kvalitních strojů a nářadí není levnou záležitostí, využijte možnosti individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, a nechte si stroj předvést na prodejně. Tamvám vysvětlí vše potřebné, co potřebujete vědět o obsluze i péči o daný stroj. Na webových stránkách wampi.cz lze vybraný produkt pouze rezervovat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*