Stěhování domácností zcela bez problémů

Stěhování Praha

Stěhování PrahaKolik máte doma věcí v podstatě zjistíte až v případě, že se z nějakého důvodu rozhodnete přestěhovat. Právě proto představa stěhování celého bytu či domu představuje pro většinu lidí noční můru. Prvním krokem bývá roztřídění věcí a hned tím dalším jejich zabalení, aby se jim během přepravy nic nestalo. Přestěhování těžkých kusů nábytku bývá nakonec tou snazší částí stěhování bytů.

Křehké věci je potřeba pečlivě umístit do krabic, drobnosti stačí dát do pevných pytlů. A na závěr by vás mělo čekat neméně časově náročné vybalování.

Pokud si chcete ušetřit čas i nervy, vezměte stěhování jako dobrý důvod probrat a utřídit si věci a zbytek problémů spojených se stěhováním ponechte odborníkům. Specializovaná firma přestěhuje rychle klidně i celou domácnost. Na rozdíl od většiny lidí k tomu má potřebné náčiní, bedny a úložné boxy a v neposlední řadě stěhovací vůz. Bezpečnost stěhovaných předmětů musí být prioritou, jinak by stěhovací firma na trhu dlouho nebyla.

Snadno, rychle, bezpečně

Kritéria pro rychlé a bezproblémové stěhování domů a bytů v rámci celé České republiky splňuje společnost Stěhování Trip, která přestěhuje nábytek, těžká břemena i kompletní vybavení domácnosti kdykoliv a kamkoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bez příplatku za stěhování o víkendu. Jednou z poskytovaných služeb je i demontáž a opětovná montáž nábytku na nové adrese. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení krabic ke stěhování osobních věcí i dovoz bublinkových a smršťovacích fólií, lepicích pásek a dalšího potřebného obalového materiálu.

Stěhované věci jsou automaticky pojištěny na částku 1000000 Korun. V případě, že hodnota stěhovaných předmětů tuto částku převyšuje, je vhodné pojištění navýšit. Protože čas jsou peníze, lze v případě, že opravdu spěcháte, zajistit stěhování v čase už od 2 hodin od objednání služby.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*