Kvalitní dětská hřiště.

dětské hřiště

dětské hřištěDěti si již od velmi útlého věku rády hrají na dětských hřištích. Nejvíce asi milují skluzavky. Naštěstí již není tak obtížné pořídit si menší hřiště i na vlastní zahradu. Díky jednoduchému systému a bohaté nabídce si můžete vybrat mezi jednoduchými základními prvky pro dětská hřiště do nichž můžete časem přikoupit další prvky, skluzavky, houpačky a podobně. Montáž není nijak složitá a sady obsahují veškeré prvky, včetně spojovacího materiálu, které budete při stavění potřebovat. Smontovat hřiště vám zabere několik hodin podle složitosti a velikosti hrací sestavy. Pokud si na montáž sami netroufáte, můžete si objednat služby profesionální firmy.

Vlastní hřiště s domečkem, skluzavkou a prolézačkami budou děti milovat. Konstrukce je masivní a bezpečná, všechny komponenty splňují bezpečnostní i hygienické předpisy. Skluzavky se liší rozměry a barvou. V nabídce jsou stálobarevné skluzavky ve 4 barvách. Jsou vyrobeny z odolného plastu a určeny pro děti od 3 do 10 let.  Mají nosnost  80, některé modely dokonce 100 kg a vybrat si můžete skluzavky od jednoho do tří metrů. Všechny hrací sestavy tvoří základové stabilní 9 x 9xcm silné hranoly.  Dřevo je zdravotně nezávadný impregnovaný masiv. Sestavy Bear County nejsou vyrobené z hranolů, ale z kulatin. Všechna dětská hřiště jsou odolná vůči UV záření a jsou vhodná k celoročnímu používání. Není nutné je na zimu schovávat nebo přikrývat.

Veškeré sestavy mohou být doplněny o nejrůznější houpačky, prolézačky, hrazdy, šplhací sítě a horolezecké stěny, dřevěné dětské hrady, pískoviště, masivní šplhací lana nebo provazové žebříky a další příslušenství. Dětská hřiště i skluzavky a jednotlivé komponenty mají evropské výrobce.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*