Vybíráme nábytek

postel s amtrací

postel s amtracíNejdůležitějším kusem nábytku v ložnici je bezesporu postel. Ať už je váš vkus jakýkoliv, postel by měla být dostatečně pevná, stabilní a pohodlná. Nikde jinde nejsou vhodnější přírodní materiály, než právě v ložnici. Kvalitní spánek je velmi důležitý. O Útulnost ložnice se pak postará bytový textil a doplňky.

Pokud zvolíte postel s bytelnou konstrukcí, bude vám dlouho a dobře sloužit. Na výběr jsou postele z měkkého i tvrdého, například dubového dřeva. Za kvalitu si ale budete muset připlatit.  Zbylé kusy nábytku můžete zvolit buď ze stejného materiálu, dřevo se ale dobře kombinuje i s jinými materiály. Na výběru matrace si dejte záležet ještě více. Vysoké nároky kladené na matrace splňují moderní materiály, především studená a viskoelastická pěna s tvarovou pamětí.

Kompletní postel snadno a rychle

Pokud chcete ušetřit čas i peníze, můžete si vybrat postel s matrací, tedy jeden z modelů z připravených setů postele, funkčního roštu a kvalitní matrace. Na výběr jsou postele v nejčastěji žádaných šířkách, 90,140, 160 a 180 cm, s pěnovou či sendvičovou matrací. Klasicky vypadající postel s jednoduchými liniemi se hodí do každého interiéru. Je vyrobena z borovicového masivu a lze ji nechat namořit do odstínu olše, dub nebo ořech. Prkenný laťový rošt zajistí odvětrávání matrace. Matrace díky členění do pěti zón poskytuje dokonalou oporu tělu a udržuje páteř ve správném tvaru. Pěnový polyuretan zajistí pohodlné ležení. Matrace s pratelným potahem je hygienická, má dlouhou životnost a hned tak se neproleží.

I jídelna je důležitá

jídelní sestavaStejně tak jako si v ložnici v podstatě vystačíte s postelemi, tvoří základ jídelny jídelní stůl se židlemi. Podle velikosti prostoru jídelny i počtu členů v domácnosti lze vybrat jídelní sestavy pro 2,3,4 či 6 osob.

Je pěkné mít v domě či bytě místo, kde se může rodina společně najíst. I do malých prostorů lze zakomponovat jídelní set. Místem šetří například jídelní set, který je standardně určen pro dvě osoby, ale stůl lze v případě potřeby rozložit, tak aby se ke stolu pohodlně vešli tři lidé.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*