Potřebujete namíchat kvalitní barvy na omítky nebo fasádu? V Praze jsou na to machři

Výmalba místností patří k tomu, co je čas od času potřeba v domácnosti udělat. Na stěnách se rád usazuje prach i nečistota, takže interval mezi jednotlivým malováním by měl být tři až pět let. V případě, že v bytě žije alergik, i častěji. Jakou barvu stěn zvolit?

Míchací centrum Praha

Pravděpodobně v málo rodinách se dodržuje to, že by se malovalo jednou za pět let. Kolikrát najdete v domácnosti i stěny, na které nebylo sáhnuto po dobu deseti a více let. Je to ale škoda, protože pak jsou obyvatelé bytu vystaveni ne příliš zdravému prostředí. Malování je prostě důležité. V současnosti existuje celá paleta barev, které lze použít. Například Míchací centrum Praha v areálu stavebnin Stavimex/BigMat nabízí celou řadu interiérových nátěrů i fasádních barev.

Bohatý sortiment barev všeho druhu

Sortiment míchacího centra Libeň se však nezužuje jen na barvy, ale najdete v něm také fasádní omítky. A co více – centrum vám připraví odstín vybrané barvy přesně podle vašeho požadavku, a to na základě tabulky míchání barev. K dispozici jsou vám zde proškolení pracovníci od 9 hodin ráno do 15 hodin odpoledne, kteří se věnují míchání barev. Ceník najdete na pobočkách. Pokud vám nevyhovuje otevírací doba, lze se individuálně domluvit i na jiném termínu. V takovém případě je třeba pracovníky telefonicky kontaktovat na jedné z poboček.

Pro barvy si zajeďte do Malešic i do Libně

Své pobočky má Míchací centrum Praha v Malešicích a v Libni. Pracuje s moderním míchacím zařízením firmy Caparol, které namíchá syntetické i vodou ředitelné barvy. Jestliže hledáte barvu s certifikací na nátěr dětského nábytku či hraček, zde najdete přesně to, co potřebujete. Výběr je opravdu pestrý – Colorlak, Duplicolor, Dulux, Dufa, Ceresit, Primalex jsou jedny z nabízených značek, které patří mezi zákazníky k nejoblíbenějším. A když si nevyberete z připraveného vzorníku a sami přijdete s odstínem, který byste si přáli, Míchací centrum Praha vám vyjde vstříc. Je totiž schopné namíchat barevný odstín podle přineseného vzorku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*