Komfortní grilování na zahradě i na terase.

gril plynový

gril plynovýGrilovací sezóna je v plném proudu. Je příjemné posedět s rodinou nebo pár přáteli v létě na zahradě či terase a ugrilovat si maso, špízy, klobásy nebo třeba kukuřici. Grilování, to jsou nejrůznější až omamné chutě a vůně.

Proto jsou zahradní plynové grily nepostradatelným vybavením každé zahrady či zahrádky nebo terasy.

Na českém trhu je obrovský výběr grilů různých typů i značek. Mnoho lidí, kteří se v grilování trochu vyznají volí místo klasických zahradních grilů na dřevěné uhlí či brikety plynové grily.
Plynové grily si nachází stále více příznivců. Jejich hlavními nespornými klady jsou: žádný kouř, žádné vynášení popela, mnohem méně nečistot rovnající se snadnější čistění po grilovaní a žádný přepálený tuk.

Pokud jste si osobně  zkusili připravit jídlo na kvalitním plynovém grilu, už nebudete tvrdit, že to správné grilování je spojené s všudypřítomným popílkem z dřevěného uhlí.

Plynové grily umožňují komfortní grilování

Můžeme zvolit některý z modelů plynových grilů s jedním nebo více hořáky napojenými na propanbutanovou láhev nebo plynovou kartuši. Většina plynových grilů umožní snadno připravit více porcí různých pokrmů najednou. Snadno můžete grilovat pro početnou skupinu lidí, třeba i na terase nebo balkoně. Kouř nebude obtěžovat sousedy ani přítomné hosty.  Plynový gril je na rozdíl od grilů na dřevěné uhlí připraven k použití takřka okamžitě. Žádné zdržování z roztopením grilu a přípravou optimálně žhavých uhlíků. Plynule si můžete nastavit intenzitu hoření na jednotlivých hořácích. U většiny modelů plynových grilů navíc můžete využít praktické odkládací stolečky. Stejně tak snadné jako je začít s grilováním, je gril vypnout a uklidit. Žádné hašení vodou ani oblaka černého dýmu s příměsí odkapávajícího tuku z grilovaných potravin. Používání zahradního plynového grilu je maximálně bezpečné.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*