Starosti s vlhkou a oprýskanou fasádou vyřešíte tryskáním!

tryskani piskovani

Fasáda je vizitkou každého rodinného i bytového domu. Její elegantní vzhled a pevná struktura jsou důležité nejen z hlediska designového, ale také praktického. Pokud se fasáda špiní, vznikají v ní praskliny a oděrky, může začít snáze vlhnout a všichni jistě víme, jaké škody dokáže v interiéru napáchat vlhkost. Pokud se s vlhkostí také trápíte a vaše fasáda už neoplývá krásou, můžete její sanaci a vyčištění vyřešit jednou efektivní technologií? Jakou?

tryskani piskovaniModerním tryskáním povrchů

Pokud máte vlhkou omítku, je vhodné provést sanace zdiva. Pokud máte špinavou omítku, je vhodné provést její vyčištění. Pokud vás trápí oprýskaná omítka, tak je vhodné ji opravit, ale nejprve řádně očistit a zbavit všech nečistot a nesoudržných částí. Jedině tak bude oprava dostatečně účinná. Všechny tyto 3, zdánlivě odlišné druhy činností mohou být ale vyřešeny díky jediné technologii. Jedná se o vysoce kvalitní pískové tryskání neboli pískování.

Mezi nejlepší se řadí systémy Torbo

Ale pozor! Na trhu je v současnosti nabízeno hned několik technologií a způsobů, jakým se dá tryskání a pískování fasád provádět. Ne všechny ale mají dostatečnou účinnost nebo jsou schopné provádět jen některé činnosti. Mezi nejvyvinutější systémy pro kvalitní pískování se řadí německé systémy Torbo. I ty jsou na našem trhu využívány, konkrétně zkušenou společností ARS-AXIOM REAL. Více informací o možnostech využití systému Torbo, najdete ZDE.

Proč Torbo patří mezi nejlepší?

Proč jsou vlastně systémy tryskání a pískování jedny z nejlepších ve svém oboru, i když je konkurence opravdu velká? Důvodů je hned několik. Prvním je univerzálnost využití – odstraňování graffiti, čištění fasád, sanace pískováním a mnoho dalších. Torbo nabízí v porovnání s ostatními systémy až o 95% nižší prašnost. Dokáže být k otryskávaným povrchům mnohem šetrnější, ale zároveň nic neztrácí na kvalitě odvedené práce. Využit může být na savé i nesavé povrchy a je velmi mobilní.

tryskani piskovani

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*