Půjčovna a prodej stavebních strojů a manipulační techniky

stavební stoje

stavební stojePronájem stavebních strojů a výkonné manipulační techniky je dnes poměrně rozšířenou praktikou mnoha firem a představuje alternativu ke koupi stroje, na kterou firmě chybí momentálně finanční prostředky. Pronájem je samozřejmě také řešením pokud je stroj či například elektrocentrála využívána pouze na určitou dobu.

Prodej i pronájem stavebních strojů i manipulační zajišťuje společnost Terramet s.r.o., která je jedním z předních dodavatelů působících na našem trhu. Firmy mohou navíc využít i služby jako jsou odborné konzultaci, servis stavebních strujů či nákup bazarových plně funkčních strojů.

Sortiment firmy Terramet zahrnuje kvalitní elektrocentrály, hutnící techniku a stavební stroje a zařízení JCB v několika kategoriích, kterými jsou hydraulická pásová a kolová rýpadla, midi, minirýpadla a mikrorýpadla, čelní kolové nakladače, teleskopické manipulátory, kompaktní pásové nakladače, vysokozdvižné vozíky, rýpadlo  nakladače a smykem řízené nakladače.

Ochutnávka ze sortimentu

Nás zaujala například velmi široká nabídka minirýpadel, které zvládnou práci i v opravdu náročném terénu. Jednotlivé modely se liší především výkonem motoru, výšce kopání i nakládání, trhací síle i velikosti a hmotnosti.

Za zmínku stojí například opravdu výkonné, při práci maximálně stabilní a snadno ovladatelné minirýpadlo JCB 8018 CTS, které vyniká mimo jiné roztahovacím podvozkem, silnou radlicí, ocelovými pouzdry či přesným hydraulickým rozvaděčem.

Pokud hledáte opravdu mnohostranně využitelný stroj s velkou trakcí, podívejte se na nabídku rýpadlo – nakladačů, které umožňují volbu mnoha typů příslušenství, jako jsou  paletizační vidle, bourací kladiva, rychloupínače podkopu a nakladače, naklápěcí svahovací lopata, sada lopat o různých šířkách, zemní vrtáky, boční hydraulický rozvod na ruční nářadí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*