Snažíte se vymyslet ideální střešní krytinu pro váš domov? Víme, jak na to

Pokud právě dokončujete výstavbu rodinného domku, nebo jeho renovaci, pravděpodobně řešíte nejvhodnější materiál střešní krytiny. V dnešní době jsou populární hlavně tři konkrétní varianty, přičemž každá z nich má své plusy i mínusy. Jak si zajistíte stoprocentní ochranu bez starostí?

Vhodný materiál

Mezi nejpoužívanější střešní krytiny v současnosti patří klasické pálené tašky, plast a samozřejmě i oblíbený hliník. Jednotlivé varianty se od sebe značně liší a každá z nich má své silné, stejně jako slabé stránky. Vždy je však nutné nakupovat materiál jen od ověřených a známých dodavatelů. V naší zemi patří mezi největší hráče třeba známá společnost Stav-Invest.

Ta se zaměřuje na plechové střešní krytiny, které se jednoduše instalují, mají nízkou hmotnost (proto jsou dobré hlavně pro majitele starších staveb) a poskytují životnost klidně i déle než 60 dlouhých let.

V její nabídce najdete i nejmodernější plastové střešní krytiny. Ty se chlubí výbornou odolností proti chemickému působení a také patří mezi lehké varianty. Zajímavá je i jejich nízká cena.

Žádnému dodavateli nesmí chybět ani naprostá klasika, jíž jsou pálené střešní tašky. Ty jsou sice těžké a náročné na instalaci, ale jejich mechanická i chemická odolnost mluví za vše.

Vše na jednom místě

Webové stránky společnosti Stav-Invest najdete pod odkazem stavebniny Praha. Díky nim si budete moci objednat krytiny, okapy, klempířské prvky, izolace, řezivo, fasády i všechny ostatní důležité potřeby při stavbě a renovaci.

Preferujete raději osobní prohlídku a konzultaci se zkušenými odborníky? Pak se zastavte do jedné z poboček na Praze 5, 9, 10, či do Kladna. V jednotlivých showroomech si budete moci prohlédnout veškeré zboží, osahat si jej a zvolit si ideální kusy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*