Proč si pořídit jídlonosič?

Nejde o retro kousky, které si pořídí jen fajnšmekři. Jídlonosiče jsou stále v kurzu, představují mnohem lepší přenosné obaly než polystyrenové, papírové či plastové krabičky. Proč?

Proč si koupit jídlonosič nerez?

Dnes vám v každé restauraci dají jídlo do polystyrenové, papírové nebo plastové krabičky. Jenže každý obal má svá úskalí. U polystyrenového obalu se pootevře víko a jídlo můžete mít po celé tašce. Plast zase není tak termoizolační, takže než dojdete domů, jídlo vám vystydne. Krabička z papíru se hodí jen na určité pokrmy, a také může protéct. Jídlonosič nerez i plastový je praktický. Pohodlně se do něj vejde více chodů. Můžete mít kompletní oběd pro sebe, tedy polévku, hlavní jídlo a dezert, nebo si vezmete více jídel pro víc lidí, případně si rozdělíte jeden pokrm do jednotlivých částí (např. do jedné misky knedlíky, do druhé omáčku a do třetí maso). Jednotlivá patra naskládáte na sebe, upevníte je držátkem a pokrm pohodlně přenesete. Nic se vám nevylije, nemusíte hlídat, jestli obal nenakláníte. Speciálně nerez materiál uchová jídlo déle teplé.

Jídlonosič plast je skvělý na cesty

Jídlonosič představuje praktický produkt k přenášení jakýchkoli potravin a hotových pokrmů. Neplatí to jen pro jídla, která si koupíte z jídelny či práce, ale také pro pokrmy, jenž si připravíte do práce. V takovém případě je vhodný materiál pro jídlonosič plast. Jednak je tento materiál lehčí, takže to bude pro vás snazší. Misky jsou z materiálu, který lze dát do mikrovlnky. Jídlonosič má plastovou rukojeť, která nepálí. A protože si v práci jídlo jen ohřejete, je plastový jídlonosič lepší. Do něj dáte i svačinu, jako jsou toasty nebo ovoce. Zkrátka kovová variace je spíš vhodnější na přinesení jídla domů, plastová obdoba je ideální pro přenos do práce. Víte, kam se podívat? Na web Odkulinare.cz, kde je spousta výrobků pro celou domácnost.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*