Služby stavební firmy

služby stavební firmy

Nejjednodušším způsobem, jak mít nový dům, je nechat si odbornou firmou zajistit stavbu na klíč, tedy od návrhu po realizaci. Stavební služby zahrnují vše od demolice starých staveb úpravy terénu, zemní práce, zakládání staveb, betonáž, přípojky inženýrských sítí, hrubou stavbu, přes rekonstrukce nemovitostí zahrnující sanaci zdiva proti vzlínavé vlhkosti, úpravy fasád a omítek, zateplování fasád a podkroví, výměny oken, dveří či montáže sádrokartonových příček a podhledů po tesařské práce, krovy, střechy, pokrývačské a klempířské práce.

Všechny tyto služby poskytuje stavební firma Bobox působící především na území hlavního města Prahy a okolí. Jedná se o stavební formu, která se může pochlubit mnoha kladnými referencemi. Bobox používá při stavbě i rekonstrukci obytných i komerčních prostor ty nejmodernější technologie. Má zkušenosti nejenom s klasickým porothermem a ytongem, ale i s betonovými cihlami, Hebel, QPOR a H + H. Vlastní realizaci stavby samozřejmě předchází zpracování projektové dokumentace a v mnoha případech i užitečná 3D vizualizace. Úprava terénu někdy zahrnuje i hutnění ploch a drenáže.

služby stavební firmyI když hrubá stavba nepředstavuje při stavbě domu tu největší investici, je důležité vybrat ten správný zdící materiál. Výběr je v současnosti poměrně bohatý. A vyplatí se, nechat si poradit od odborníků. Stále častěji se používá zdivo, které má tepelně izolační vlastnosti. Dalšími kritérii při výběru zdícího materiálu je kromě pořizovacích nákladů i  únosnost a životnost konstrukce, složitost a rychlost realizace, navazující nosné překlady, stropní konstrukce a podobně, rozměry, prostupnost pro vodní páru, možnost následných stavebních úprav a zvuková izolace. Z mnoha důvodů se již klasické plné pálené cihly pro novostavby téměř nepoužívají. Broušené cihly převyšují ty klasické v úspoře času i spojovacího materiálu při zdění. Navíc dochází k minimalizaci dílčích tepelných mostů mezi vrstvami zdiva i k eliminaci nežádoucí vlhkosti a snížení počtu prasklin na omítce.

Standardy bydlení a nároky kladené na bytové prostory jsou v dnešní době vysoké. Jedná se zejména o snahu o minimalizaci ztrát energie při provozu domu. Mnoho lidí proto volí rozsáhlou rekonstrukci rodinných i bytových domů, která zahrnuje výměnu oken a dveří a zateplení fasády. Účinnost takového řešení samozřejmě závisí na použitém materiálu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*