Hřiště, které děti nadchne.

hřiště Piccolino

hřiště PiccolinoKdo si hraje, nezlobí. Navíc, dětem hraní svědčí. Starostí si v životě užijí ještě dost. S prvními slunečními paprsky děti zaplňují venkovní dětská hřiště. Dětské hřiště by mělo být nejenom bezpečné, vyrobené kvalitních ekologických materiálů, ale i zajímavé, barevné a podněcující dovednosti dětí.

Hřiště Piccolino, to je největší internetový i kamenný obchod s dětskými hřišti mnoha ověřených výrobců. Vybrat si můžete dětské hřiště i spousty příslušenství na hraní, například výrobky Jungle Gym, Selwood, Monkey´s house a dalších.

Dnešní děti klasická dřevěná hřiště znají a i menší základní sestava na zahradě je určitě nadchne. Nikdy nechybí skluzavka, průlezky a alespoň jeden z nejrůznějších typů houpaček. Hřiště nepostrádají vtip a nápad. Nejmenší i školou povinné děti milují úkryty a domečky. Fyzické dovednosti a koordinaci pohybů podpoří lezecké stěny s chyty různých velikostí a barev, které umožní zvolit lezeckou cestu různé obtížnosti.

Dětská hřiště se vyrábí z masivního dřeva. Jedním z nejpoužívanějších je odolné akátové dřevo. Hrací sestavy jsou doplněné o plastové tunely, průlezy, žebříky a další hrací prvky. Výhodou hřišť je kompatibilita jednotlivých prvků, které lze libovolně kombinovat, propojovat a dokupovat. Vaše hřiště tak může být originálem, utvořeným přesně přání a věku dětí. Menší děti tráví nejvíce času na pískovišti, děti předškolního i školního věku milují různé lanové dráhy. Důraz by měl vždy kladen na bezpečnost. Proto certifikovaná dětská hřiště nemají ostré rohy, škvíry, kde by mohly uvíznout dětské prstíky ani přečnívající šrouby a montážní materiál. S výběrem dětského hřiště vám pomůže specializovaná prodejna v Praze, kde si můžete mnoho dětských hřišť a herních sestav detailně prohlédnout a osahat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*