Zdravé spaní v posteli z masivu

postel z masivu

K zařízení útulné ložnice toho není potřeba mnoho. Největší význam má samozřejmě postel. Protože ložnice představuje prostor, kde chceme mít soukromí, je důležité vyhnout se tomu, abychom z ložnice udělali skladiště a odkladiště věcí. Pokud je to možné, umístíme velké skříně mimo ložnici. Ale zpět k postelím. Protože kvalita spánku ovlivňuje celý další den, je nutné pořádně se odpočinout a načerpat sílu na následující den. A to se nám povede pouze v pohodlné dostatečně prostorné posteli.

postel z masivuI když se v domě a bytě objevují nejrůznější materiály, postel by měla být vyrobena z příjemného přírodního materiálu, který dodá ložnici hřejivou atmosféru. Právě proto jsou dřevěné postele z masivu tak populární. Teď už stačí zvolit velikost, styl a druh dřeva, ze kterého bude postel vyrobena. Nejlevnější jsou samozřejmě postele z jehličnatých stromů, smrku a borovice. Tvrdší a odolnější dřevo mají stromy listnaté. Pro výrobu nábytku se nejčastěji používají dub a buk. Používá se ale i olše, bříza, javor či jasan či exotické dřevo. Ušetřit můžete i tím, že si postele koupíte přímo od výrobce.

Česká firma Postelia nabízí  jednolůžka i dvojlůžka klasických rozměrů, které vynikají stabilitou, vysokou nosností a krásným designem. Snadné ošetřování postele zajistí přírodní povrchová úprava směsí přírodních olejů a pryskyřic s vysokým obsahem včelího vosku. Rozměry i detaily dřevěné postele jako jsou například zvýšení sedu postele či hlavového čela, lze samozřejmě přizpůsobit zákazníkovi na míru,  postele z masivu. Postele, lamelové rošty, matrace i další výrobky můžete nakoupit v internetovém obchodě spíme.cz nebo v kamenné prodejně v Praze, Brně či Táboře.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*