Sháníte jezdecké potřeby?

potřeby pro jezdce

potřeby pro jezdceZatímco ještě pře dvaceti lety bychom v Čechách hledali koně stejně obtížně jako pověstnou jehlu v kupce sena, v současnosti lze směle prohlásit, že koně se k nám vrátily. A snad se nejedná pouze o dočasnou módní záležitost.

Chov těchto ušlechtilý zvířat učaroval mnoha lidem, a ti kteří z nějakého důvodu nemohou nebo chtějí o koně kompletně pečovat sami, mohou využít služeb ustájení. Ruku v ruce s počtem koní roste samozřejmě poptávka po kvalitních jezdeckých potřebách.

Za návštěvu stojí specializovaný internetový a kamenný obchod Kamír & Co Vše pro farmu. Pod kategorií jezdecké potřeby se skrývá bohatý sortiment produktů. Základem je samozřejmě jezdecká obuv a oblečení. Nechybí ani přilby s tříbodovým zapínáním, páteřáky, bezpečnostní vesty a další jezdecké oblečení s reflexními prvky a další bezpečnostní prvky zvyšující bezpečí dětského či dospělého jezdce ať už při sportovním nebo rekreačním ježdění. Bezpečnostní prvky musí v první řadě dobře plnit svou funkci, jezdce ale nesmí nijak omezovat v pohybu. To stejné platí i pro rajtky, které musí být pohodlné, bez vnitřních švů a zesílené v oblasti sedu a kolenou. Proti  puchýřům a odřeninám, spáleninám od otěží chladu a vlhku chrání jezdce protiskluzové jezdecké rukavice v letním či zimním provedení.

A bez čeho se ještě jezdci většinou neobejdou? Potřebují správná sedla, bičíky, šporny, otěže, lonžovací pomůcky a mnoho dalšího. Ať už sháníte potřeby pro jezdce či pro koně, v obchodě Kamír & Co Vše pro farmu si určitě vyberete. Většina nabízeného zboží je skladem a obratem připravena k odeslání. Výhodou je odborné poradenství zákazníkům.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*