Odvoz a likvidace odpadu firem, živnostníků i soukromých osob

odpad

odpadKaždý kdo staví nebo plánuje větší rekonstrukci nemovitosti musí počítat s tím, že bude potřeba zlikvidovat velké množství odpadu, ať už se jedná o staré omítky a fasádu, cihly, poškozené trámy, starou střešní krytinu, stavební suť nebo staré vybavení interiéru, radiátory, vysloužené kotle nebo třeba obaly od nových stavebních materiálů.

Mezi nepotřebným odpadem se často najdou i nebezpečné či potenciálně nebezpečné materiály, jejichž likvidaci je nutné věnovat větší pozornost. Jedná se třeba o vysloužilé elektrické spotřebiče, ale stále se občas vyskytuje i dříve poměrně hojně používaný eternit. Tento odpad nesmí v žádném případě skončit na skládce s komunálním odpadem.

Nejjednodušším způsobem, jak zajistit ekologickou likvidaci nebezpečného odpadu a odvoz  odpadu ze stavby či zahrady, je najmout specializovanou firmu, která má veškerá potřebná povolení k nakládání s odpady.

Rychlé a efektivní služby v Praze a okolí nabízí firma Milan Vejšický Autodoprava, specialista na  odvoz odpadu a suti, živnostenského i komunálního odpadu. Objednané kontejnery na odpad je v případě potřeby přistaven již do 1,5 hodiny od přijetí objednávky. Potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění je samozřejmostí. Zákazník ho může využít například pro získání kolaudačního rozhodnutí. Dalšími poskytovanými službami je dovoz písku, štěrku, betonu a dalšího stavebního materiálu a zajištění zemních prací.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*