Sháníte elektrický ohradník?

elektrické ohradníky

Chov zvířat a podnikání v zemědělství obecně, není prací od devíti do pěti. O drůbež, králíky, prasata, mastný skot, ovce, koně i další zvířata je nutné postarat se každý den. Pokud právě potřebujete dovybavit vaší farmu, zkuste si prohlédnout bohatý sortiment specializovaného obchodu  Kamír & Co, kde najdete žlaby, krmiště, napáječky, kbelíky a další  potřebné pomůcky pro chov domácích zvířat, dojící techniku i nejrůznější elektrické ohradníky. Není problém vybrat ten správný elektrický ohradník  síťový, bariérový či kombinovaný, pevný nebo mobilní, pro koně, ovce či krávy.

elektrické ohradníkyMůžete zvolit kompletní startovací sadu nebo jednotlivé komponenty pro sestavení vlastního ohradníku podle specifických požadavků.  Ohradník volíme s ohledem na druh zvířat i podle zdroje napájení. S výběrem optimálního produktu vám pomůže konfigurátor elektrických ohradníků, který najdete na stránkách firmy Kamír & Co. Odborníci vám díky vyplnění několika otázek, jako je například obvod ohrady či požadovaný počet vchodů, vytvoří kompletní sadu pro ohradník se všemi potřebnými komponenty a materiálem. Poradí vám samozřejmě i s montáží a údržbou elektrického ohradníku. Základem péče je sekání trávy a dalšího porostu v dosahu ohradníku. Přerostlý a hustý porost pod vodiči ohradníku totiž  zapříčiňuje nezanedbatelné ztráty energie impulzu.

Bateriově napájený ohradník využijete především na vzdálenějších pastvinách, kde nelze zajistit přívod elektrické energie. V případě ohradníku napájeného ze sítě je při vedení v budovách nutné použít přívodní kabel. Vysokonapěťový přívodní kabel se může i zakopat do země.

Elektrické ohradníky i další výrobky a farmářské potřeby si můžete zakoupit nejenom v e-shopu, ale i v Českém Krumlově, Litomyšli, Plzni, Třebíči ,Jaroměři, Přáslavicích i v Považské Bystřici na Slovenku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*