Zábavný hrací prvek na zahradu

dětský houpací kruh

dětský houpací kruhMalé děti milují hraní na dětských hřištích plných houpaček klouzaček, prolézaček, pískovišť a domečků. Houpání patří bez pochyby mezi nejoblíbenější dětské kratochvíle. Atrakce pro děti ale musejí splňovat přísné požadavky na materiál i zpracování. Ve úzkých skulinách nesmí uvíznout dětské prstíky nebo tkaničky a provázky z oblečení, nikde nesmí vyčnívat ostré šrouby a jiná spojovací technika.

Ti, kteří bydlí v rodinných domcích chtějí většinou svým dětem dopřát možnost hraní na zahradě. Základem takového domácího hřiště na zahradě bývá stojan se skluzavkou a houpačkou. Jednotlivé hrací prvky na zahradu ale nemusejí stát desetitisíce Korun.

Houpací kruh Woody představuje skvělý zábavný hrací prvek za přijatelnou cenu. Hrací kruh s jednoduchou konstrukcí využijí děti na zahradě od jara do podzimu. Tato jednoduchá houpačka má průměr 85 cm a nosnost až 150 kg, takže pohoupat se může i tatínek nebo maminka, případně dvě až tři děti najednou.  Na rozdíl od většiny běžných houpaček, se na houpacím kruhu mohou  děti bezpečně houpat v sedě nebo v leže. Houpání v houpacím kruhu si užijí i batolata. Samozřejmě, že pod dohledem rodičů.

Pro zajištění maximální bezpečnosti provozu je nutné houpačku dobře ukotvit nejlépe nad rovný povrch a nechat kolem ní dvoumetrovou volnou zónu. Houpací kruh se jednoduše instaluje a je nenáročný na údržbu. Vybrat si můžete ze čtyř barevných variant houpačky- černé, nebo černé v kombinaci s modrou, zelenou či červenou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*