Samolepící dekorace do obývacího pokoje i dětského pokojíčku.

samolepící dekorace

samolepící dekoraceJak ozvláštnit dětský pokoj a vnést do něj svěží barvy? Nejjednodušším způsobem je výmalba a zajímavý dětský motiv na stěně. Pokud se bojíte pustit se do nějakého většího projektu nebo nejste výtvarně nadáni, můžete si vybrat ze široké nabídky samolepící dekorací vhodných nejenom na zeď, ale třeba i na dveře nebo nábytek z lamina a dokonce i vypínače.

Kluky nadchnou samolepící dekorace s motivy aut a dalších dopravních prostředků. Výhodou je, že zvolený motiv si můžete vybrat v barevném provedení, které dobře zapadne do stávajícího interiéru.

Holčičky zase nadchnou barevné dekorace malých baletek nebo některý ze zvířecích motivů. Oblíbené jsou i veselé abstraktní obrázky.

Další možností ozvláštnění interiéru, například obývacího pokoje, jsou samolepící vinylové tapety, které jsou charakteristické snadným použitím a mnohem vyšší odolností, než mají klasické papírové tapety. Vinylové tapety se většinou nepoužívají ke kompletnímu vytapetování celé stěny, ale pouze jako zajímavý akcent k výmalbě.  Vzor není natištěn, ale vyřezán do folie. Aplikace tapety či samolepící dekorace je snadná, práce jednoduchá a čistá, bez nanášení lepidla. V případě potřeby lze dekoraci snadno odstranit, bez toho aby na stěně zbyly otisky nebo zbytky lepidla.

Internetový obchod ColorDecor.cz nabízí kvalitní vinylové tapety a samolepící dekorace české výroby. Fotografie jednotlivých barevných variant motivu vám pomohou vybrat optimální dekorace na zeď.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*