Výhody tenisových lajn z neměkčeného PVC.

tenisové lajny

tenisové lajnyNa dobře upravených kurtech s kvalitním povrchem je radost trénovat i hrát. Pro minimalizaci práce potřebné pro přípravu tenisových kurtů, ale i volejbalových a nohejbalových hřišť se používají odolné lajny charakteristické dlouhou životností. Lajny se vyrábějí extrudováním neměkčeného PVC, čímž materiál získá potřebnou pevnost. Vysoce kvalitní tenisové lajny Fatra nepodléhají tvarovým ani barevným změnám vlivem slunečního záření. Jedná se o UV stabilní lajny v bílém provedení. Na rozdíl od práškové lajny má PVC lajna ostré ohraničení, které zamezí sporným míčkům.

Montáž tenisových lajn na antukový dvorec není nijak složitá, pokud dodržíte předepsaný postup. Při správné instalaci a údržbě vám budou tenisové lajny dobře sloužit mnoho let. V případě poškození a posunutí lajn, je možná i jejich oprava.

Podle druhu hřiště musíte vybrat optimální sestavu lajn o odpovídajících délkách a kotevní systém. Návin lajn má průměr 80 cm, hmotnost 150 g/m. Pro kompletní ohraničení tenisového kurtu pro dvouhru a čtyřhru bude stačit po jedné lajně v délce 22 a 30 m, dále 4 lajny v délce 24 m a 18 párů kotevního systému. Kotvy slouží k přesné a stálé montáži tenisových lajn. Jistícím prvkem kovového kolíku je v tomto případě trubka.

Tenisové lajny Fatra můžete výhodně nakoupit přímo u výrobce. Lajny ověřené kvality se již s úspěchem používají na mnoha kurtech i volejbalových a nohejbalových hřištích nejenom v České republice.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*