Ruční nářadí schovejte v praktických boxech a brašnách.

Brašna na nářadí

Brašna na nářadíV žádné domácnosti, tím méně rodinném domku by nemělo chybět alespoň základní nářadí. Většinou kromě ručního nářadí nechybí ani nějaké to aku nářadí, minimálně aku vrtačka, která má při opravách, rekonstrukcích a běžných pracích spojených s údržbou domu opravdu mnohostranné využití.

Žádnému řemeslníkovi ani domácímu kutilovi není potřeba představovat značku Makita, která si získala vysokou oblibu především díky kvalitnímu aku elektrickému nářadí, které se vyznačuje dlouhou životností, odolností a vysokou výkonností. Kromě aku vrtaček charakteristických velkou kapacitou Ni – Cd baterií, se těší velké oblibě i elektropneumatická kladiva různého výkonu, rozbrušovačky a elektrické hoblíky. I profesionální nářadí Makita, které skvěle padne do ruky a má protiskluzovou úpravu rukojeti, si můžete pořídit za přijatelné ceny u autorizovaného prodejce nářadí Makita, společnosti Alfavaria Group. s.r.o.

Pokud chcete vysoce funkční ruční nářadí, které vám bude dobře sloužit celá léta, vybírejte mezi těmi nejlepšími značkami. Stejně tak jako je Fiscars synonymem pro dobrou sekyrku, značí značka Knipex opravdu kvalitní kleště. S jedněmi kleštěmi si nevystačíte na všechnu různorodou práci, jako je štípání, lisování, ohýbání nebo přidržení součástky či materiálu. Kleště Knipex jsou specializované pracovní nástroje, které vám maximálně usnadní práci.

Kvalitní nářadí je také potřeba zabezpečit, někam umístit, nejlépe tak aby bylo kdykoliv po ruce. Pro uložení menších součástek, spojovacího materiálu, ale i šroubováků, kleští a dalšího ručního nářadí se nejlépe hodí praktické bytelné plastové boxy a pořadače. Nářadí lze uschovat i do kufrů a brašen. Správná basa na nářadí či brašna je vždy pevná, odolná, vyrobena z kvalitních materiálů. Většina tašek má spoustu kapes a kapsiček, na uložení všeho potřebného. Tyto úložné systémy využijete i při transportu nářadí. Pro přepravu nářadí jsou obzvláště vhodné kufry s kolečky. Oblíbené profesionální boxy a tašky na nářadí jsou například značky Dtanley a Navaho.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*