Opravdu univerzální vozidla Multicar

Multicar

MulticarNeodmyslitelným pomocníkem při úklidu ve městech jsou mnohostranně využitelná komunální vozidla Multicar. Právě nyní je čas změnit vozidlo Multicar na rolbu k odstraňování sněhu a posypu solí nebo kamínky. K tomu slouží jedna z mnoha nástaveb, ty další lze využít třeba na jaře a na podzim k čištění chodníků a silnic od kamínků, nečistot či spadaného listí. Mezi volitelné nástavby patří mimo již zmiňované radlice, vysavače a silničního zametače s přimetacím kartáčem či skrápěcím zařízením i vodní cisterna a sací cisterna, lis na odpadky, zvedací pracovní plošina, jeřáb a několik desítek dalších druhů nástaveb. Dalšími plusy je kromě vysoké variability a univerzálnosti využití vozů i jednoduché ovládání. Vozidla Multicar mají tedy ještě širší škálu využití, než pouze jako komunální vozidla.

Jaký Multicar zvolit?

Multikára jsou prostě zárukou německé kvality, a to se odráží i na její vysoké oblibě u nás i jinde ve světě.  U nás je výhradním dovozcem lehkých užitkových vozidel Multicar  společnost Unikont Group s.r.o.

Vybrat si můžete ze tří typových řad vozidel Multicar. Jedná se o kompaktní nosiče nástaveb a transportéry Multicar M 27 a Multicar M31 a úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry  Multicar TREMO.

Právě vozidla Multicar Tremo jsou díky své kompaktnosti a obratnosti velmi vhodnými pomocníky při čištění ulic a cest. Při použití systému řízení všech kol se otočí i v úzkých uličkách.

Multicar M 27 vyniká velkou přepravní kapacitou, 75 kW vysokým výkonem motoru, maximální rychlost 90 km/h, pohodlnou kabinou typu Space-Frame i obratností.  K dispozici jsou tři montážní místa. Samozřejmostí je systém ABS,  a posilovač řízení.  V případě potřeby lze vozidlo upravit na pohon  4×4. Vybrat si lze ze dvou rozvorů náprav a jednookruhové stacionární, 2-okuhové nebo 3-okruhové mobilní hydrauliky.

Mutlicar M 31 překvapí výkonem a až třemi sty možnými kombinacemi nástaveb, rychloupínacím systémem SWV 500 s integrovaným zvedacím zařízením vpředu a kulovým výměnným systémem vzadu.

Aby vám vůz Multicar dlouho a bezchybně sloužil, nezapomínejte na pravidelnou údržbu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*