Efektivní stěhování.

stěhování

Pokud vás čeká stěhování, nemusíte se již několik dní dopředu budit ze sna s noční můrou, jak to všechno stihnete, jak zabalíte, co se cestou poškodí a co rozbije.

stěhováníVšechny starosti můžete přenechat profesionální firmě. I poměrně levné stěhování nemusí být na úkor kvality. Firma Stěhování Praha zajistí vše potřebné, dostatečně zabalí a zabezpečí veškeré vybavení od drobností, skla, keramiky, elektroniky po velké těžké kusy nábytku. Je jedno zda se stěhujete o pár ulic vedle nebo do zahraničí, zda potřebujete přestěhovat dvoupokojový byt nebo přesunout vybavení kanceláře či kompletní firmu.

Stěhování do nového prostředí je tak jako tak stresující záležitostí, proto se snažte maximum nepříjemných věcí nechat na ostatních. Stěhování Praha zajistí potřebný materiál pro zabalení a přepravu téměř čehokoli. Využít můžete zdarma přepravní boxy a přepravky různých velikostí. Vybavení je přepravováno v moderních polstrovaných vozidlech, které minimalizují riziko poškození věcí během transportu.

Většina lidí potřebuje využít pro stěhování víkend, se Stěhováním Praha je stěhování i v sobotu a neděli bez příplatku. Samozřejmostí je pojištění přepravovaných věcí během transportu i manipulace. Před samotným stěhováním se naplánuje návštěva technika přímo na místě. I tato služba je pro zákazníky Stěhování Praha zdarma.

Pokud se musíte vystěhovat z prostor dříve než se lze nastěhovat do prostor nových, můžete využít skladovací prostory Stěhování Praha.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*