Nářadí pro profíky i laiky.

nářadí

nářadíPokud potřebujete nářadí do dílny či na zahradu vybírejte kvalitní produkty od prověřených výrobců, kteří garantují stálou kvalitu. Firmu Bosch netřeba příliš představovat. Bosch vyrábí měřící techniku, aku nářadí, brusky, vrtačky, frézky, pily, hoblíky, kladiva a mnoho jiných druhů nářadí, včetně zahradní a čistící techniky.

Pokud nářadí budete používat denně, je pro vás vhodná profi řada nářadí, která je vyráběna v modré barvě. Pokud jste domácí kutil, a hledáte kvalitu za rozumnou cenu, zvolte nářadí a techniku ze zelené hobby řady, které maximálně usnadní práci v domě i na zahradě.

Na stránkách Tooltip.cz naleznete kompletní sortiment nářadí Bosch, velký výběr mikro nářadí Dremel včetně příslušenství, ale i opravdu kvalitní sekery a nářadí firmy Fiscars, sady Gola a výrobky Makyta.

Velmi oblíbené mezi laiky i profesionály je elektrické nářadí Bosch. Nejenom v místech, kde je přívod elektrické energie problém oceníte aku nářadí. V žádné dílně ani domě by neměla chybět kvalitní aku vrtačka, která je nepostradatelným pomocníkem při mnoha činnostech spojených s údržbou domu. Kvalitní aku vrtačka musí mít dostatečný výkon a v neposlední řadě kvalitní baterii s dlouhou výdrží a životností. Šetřit se v tomto případě příliš nevyplatí. Bosch nabízí i praktické aku šroubováky, aku tavnou pistoli, přímočaré pily, brusky a univerzálně použitelný uneo, který umožňuje vrtání, včetně vrtání s příklepem a šroubování do nejrůznějších materiálů, včetně těch opravdu tvrdých, například do betonu.

Dremel pak nabízí aku nářadí v provedení mikro. Kromě toho naleznete v sortimentu například univerzálně použitelný variabilní Dremel Trio nebo Dremel 300, pájku, gravírovací frézky, hořák Dremel a mnoho příslušenství. Elektrické mikronářadí Dremel si vybudovalo slušné renomé díky vysoké kvalitě a preciznosti. Využívají ho nejen kutilové a modeláři, ale i profesionálové.  Mikro nářadí Dremel jsou vysokootáčkové stroje určené pro jemné a přesné opracování a zdobení různých materiálů. Využít je můžete pro precizní broušení, řezání, leštění a gravírování.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*