Rohová kuchyňská linka umí skvěle hospodařit s prostorem

Většinou přicházíme bydlet do již předpřipraveného prostoru, kde se musíme držet daných dispozic bytu. V kuchyni mnohdy o to více, protože pokud nechceme předělávat vodu, plyn, odpad, zděř pro digestoř či elektřinu, musíme se umět se svými požadavky vejít do zmíněných mantinelů, které nám nastavuje stávající stav.

Nebojte se vydat jiným směrem než skýtá klasické lineární řešení kuchyňské linky. Kuchyňka linka do U potřebuje prostoru více, navíc i tak nemusí vyhovovat každému. Ostrůvek je sice vysněné řešení mnoha z nás, ne vždy však použitelné, a když už k tomu dojde, ve větších kuchyních se dá kombinovat i s rohovou kuchyňskou linkou.

Chcete od své kuchyně více?

Využít každý milimetr prostoru, udělat ji praktickou a přizpůsobenou našim kulinářským a kuchařským zvyklostem? Nechte si udělat profi návrh kuchyně. Oslovit lze kuchyňské studio Gabon, které se zaměřuje na návrhy, výrobu a instalaci kuchyní. Včetně stále oblíbenějších řešení do L.

Kuchyně do českých bytů

Rohová kuchyňská linka je jako stavěná pro české byty. Obvykle v těch starších i novějších je dostatek prostoru právě pro ni. Možná jej nevidíte, když se ale návrhu chopí specialista, umí vykouzlit zcela ergonomické řešení. Takže žádný kompromis, ale dokonalý prostor, který minimalizuje jakýkoliv zbytečný pohyb u kuchyňské linky, využije jej do posledního milimetru a linku vybaví těmi nejmodernějšími mechanismy a promyšlenými úložnými prostory. Velkou variabilitu poskytují kuchyňské linky Gabon i díky obrovskému výběru řešení dřezů. Do kuchyní se dá osadit i rohový, který je velice praktickým. Nemusíte se bát ani možnosti využití prostoru rohové skříňky. Moderní kování spolu s chytrým řešením úložného mechanismu umožní tento prostor naopak velice dobře využít, třeba na ukládání těch největších hrnců i některých spotřebičů.

Profi kuchyně na míru za české ceny

Nechte si navrhnout linku, která se vám nebude líbit nejenom svým designem, ale bude pro vás jako šitá na míru. Kuchyně Gabon – to jsou specialisté na prostor, dezén, i kování kuchyní. Brněnská firma na přání přijede přímo k zákazníkovi a zjistí si na místě situační stav i zkonzultuje vaše přání. Profíci pro vás navrhnou a vyrobí skutečně profi kuchyni. Když to umožní prostor, tak i rohovou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*