Relax ve vířivce si můžete užívat i venku.

vířivky

vířivkyBazén má v dnešní době na zahradě téměř každý. Venkovní vířivku má málokdo a je to škoda. Většina zahradních bazénů nemá totiž o mnoho větší rozměry, než jsou standardní rozměry venkovních vířivek. Ty nabízejí ale na rozdíl od bazénu mnoho způsobů relaxace. Vířivky umožňují pomocí nastavení trysek a volby programu výběr druhu a intenzity masáže. Vybrat si můžete i doplňkové prvky pro maximální komfort ve vířivce. Na výběr je například LED osvětlení, audio systém, vodopád či rotační trysky.

Základem každé kvalitní venkovní vířivky musí být dostatečná tepelná izolace, která šetří náklady na vytápění vody zamezením úniku tepla. Samozřejmostí je tedy i dostatečně silný a izolující kryt vířivky, kterým se zamezí nejenom úniku tepla, ale i znečištění vody ve vířivce přez noc či v období, kdy vířivku nepoužíváme.Vířivku můžete umístit na zahradu, pod pergolu nebo do zimní zahrady.

Takové vířivky nabízí společnost UnitedSpa. Všechny modely jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího akrylátu a jsou vybaveny americkou řídící technologii Balboa, která zajišťuje ovládání až třech masážních okruhů, bloweru a osvětlení i časovou filtraci a desinfekci vody. Podle potřeby můžete zvolit optimální režim vytápění, který neplýtvá energií na vytápění.

Vybraný model bude zdarma dovezen a instalován na vámi zvoleném místě. Zárukou vysoké kvality je i pětiletá záruka. Vybrat si můžete z mnoha venkovních i interiérových modelů určených pro dvě až osm osob. Produkty Swim Spa nabízejí ideální kombinaci vířivky a bazénku s protiproudem, který je ideální pro kondiční plavání.

Užít si relax v teplé vodě a dopřát si uvolňující masáž celého těla v milionech bublinek je obzvlášť příjemné na podzim, kdy je teplota okolního vzduchu nižší. Navíc podzim je zatěžkávající zkouškou pro náš imunitní systém. Ani náladu nemíváme po slunném létě nejlepší. Každý způsob, jak odpočívat a regenerovat se počítá.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*