Kvalitní garážová vrata podle požadavků zákazníka.

garáž Univers

garáž UniversMít vlastní garáž je výhodné z několika důvodů. Především na snadno dostupných pozemcích hrozí poměrně vysoké riziko poškození či odcizení vozu. Výhody garážování vozu jsou také zřejmé. Pobyt venku, změny teplot, déšť, sníh a mráz prostě žádnému vozu nesvědčí.

Pro optimální funkci garáže je klíčový výběr vhodných garážových vrat, které by měly být přizpůsobeny prostorovým možnostem a dobře a snadno se ovládat, ať už zvolíte manuální ovládání nebo automatiku. Bezpečnost provozu je vždy na prvním místě. Garážová vrata musí dokonale doléhat a pokud možno dostatečně těsnit, důležité je nejenom zabránění vniku vody, ale i tepelně izolační a hlukově izolační funkce vrat. Zvláště pokud garáž přímo přiléhá k obytné části objektu. Z tohoto důvodu jsou nejčastěji volenou variantou sekční garážová vrata s dostatečně silnou a funkční izolační výplní.

Společnost Univers nabízí široký sortiment kvalitních garážových vrat. Garážová vrata lze přizpůsobit zákaznickým požadavkům i specifickým stavebním otvorům. Lze zvolit jednotlivé parametry a vlastnosti vrat, nejenom jejich design. Vrata DoorHan se vyrábějí na moderní automatické lince v České republice. Na jejich precizním zpracování je kvalita znát. Navíc ušetříte peníze za dovoz vrat. Na výběr je 8 základních barev z vzorníku, zvolit můžete i imitaci vzhledu dřeva. Povrchová úprava může být hladká či reliéfní – stucco.

Pokud zvolíte vrata s komfortním dálkovým ovládáním, nemusíte se bát případného výpadku elektrického proudu. Vrata lze bezpečně a snadno otevřít i manuálně. V případě překážky v dráze vrat, se automaticky jejich pohyb zastaví.

Pokud víte základní parametry garáže a typ vrat, který sháníte, můžete si nechat zaslat předběžnou kalkulaci ceny garážových vrat a srovnat tak snadno a rychle nabídku s konkurencí. Další výhodou garážových vrat od společnosti univers je dodací lhůta pouze okolo 3 týdnů. Pouze na garážová vrata vyrobená podle specifických požadavků si budete muset počkat o něco déle.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*