Babí léto klepe na dveře, čas na kosmetické úpravy těla

modelka

Léto doznívá a nadchází přenádherný čas babího léta. V plavkách se za toto léto více než kdy jindy ukázalo to, co se v jiném ročním období dá snadno utajit. Od nadbytečných záhybů a nedokonalostí těla, přes jizvičky a jizvy, až po skvrny nebo příliš nápadná nežádoucí mateřská znaménka. Řešením mohou být plastické operace.

modelkaPodzimní období je vhodné nejen pro plastické, ale jakékoli jiné plánované operace. Počasí se nepohybuje v extrémních teplotách a běžný život se po dovolených vrací do normálních kolejí.

Na rozdíl od poúrazových operací je možné se na plánované operace řádně připravit, a to nejen organizačně v rámci pracovních a rodinných závazků, ale i psychicky a fyzicky.

Vnitřní a tělesná pohoda je totiž nedoceňovaným předpokladem úspěchu a rychlého bezproblémového hojení. Výběr chirurga by pak neměl proběhnout nejen díky jednomu nejistému doporučení, nýbrž na základě reprezentativních referencí a dobrém pocitu, který by měl být pln důvěry k odborníkovi, který zákrok koná.

Zkuste se třeba zamyslet nad tím, kolik času věhlasný lékař, který se honosí mnoha tituly před i za jménem, je autorem mnoha publikací a přednáší na kongresech po celém světě, věnuje samotnému operování, nebo je už pouze teoretikem? Poraďte se také na internetu, nebo se svým lékařem, který dokáže poradit, případně doporučí ideálního specialistu, který se zaobírá zrovna vaším problémem.

Ať vyberete kohokoliv, nejspíš vám doporučí připravit se na operaci zodpovědně. Ideální je začít již před plánovanou operací s enzymoterapií. Díky ní pak urychlíte hojení, zajistíte menší bolestivost a zmenšení otoku, který je zejména u plastických operací nežádoucí.

Enzymy dodané zvenčí zaktivují vlastní imunitní systém tak, že přirozenou cestou znásobí žádoucí hojivé procesy tak, abyste si kýženého výsledku začali užívat co nejdříve.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*